Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити
Подобрать комплект ГБО под Geely Emgrand 8 2.4 2013
Авто в портфолио > Группа 1

Встановлення ГБО на Geely Emgrand 8 2.4 2013 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Фотографії установки ГБО 4 покоління на Geely Emgrand 8 2.4 2013 (4 циліндра)
Встановлення ГБО на Geely Emgrand 8 2.4 2013 (4 циліндра) система ГБО - Lovato
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 км пробігу від Время газа
Окрім заводської гарантії на ГБО, надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Время газа». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хотите получить чек-лист
Как установить ГБО на Geely Emgrand 8 2.4 2013 и на 100% без вреда для двигателя?
Пришлем вам его в мессенджер
Мессенджеры

Газ на авто (ГБО) на Geely Emgrand 8 2.4 2013 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Нехай китайці і стверджують, що мотори моделі - їх власна розробка. Але мотористи зі стажем знають, що мова йде про тойотівські агрегати на ланцюгу з фірмовою системою CVVT і рівним породистим звуком. Правда, через вагу кузова ДВС показує більші витрати, ніж оригінал, тому Емгранди часті гості в центрах встановлення газового обладнання Gaz-time.

Двигуни відносять до розряду витривалих і безвідмовних.

За умови, звичайно, точних регулювань газового обладнання та регулярного ТО. Наприклад, сюди ставлять сучасний пропановий апаратуру виключно 4-го покоління і вище. А клапани при роботі на газу доведеться регулювати в 2 рази частіше, ніж рекомендовано виробником для бензинової експлуатації.

Обслуговування та експлуатація ГБО на Geely Emgrand Geely Emgrand 8 2.4 2013 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Вперше після монтажу автомобілю слід здатися через 1-1.5 тис. пробігу. Це так зване нульове ТО. Формальна мета - виявити огріхи або заводський брак обладнання, тому що за цей термін проявляють себе 99% несправностей або помилок. Далі все традиційно - на ТО приїжджають кожні 10 тис. пробігу. До 60-100 тис., в залежності від режиму експлуатації та бренду обладнання, сервіс обмежується заміною витратних матеріалів.

Перше втручання буде потрібно газових форсунок і редуктора-випарника.

З практики: заміни ремкомплектів і чищення цілком достатньо, щоб ці навантажені агрегати прослужили ще стільки ж. Працездатність редуктора можна продовжити, якщо не допускати холодного пуску на газі і стежити за рівнем антифризу в бачку. Справа в тому, що редуктор-випарник ГБО на Geely Emgrand з'єднаний паровою сорочкою з контуром системи охолодження двигуна. При нестачі рідини агрегат перемерзає, тому що процес перетворення газу з рідкого стану в пароподібний супроводжується зниженням температури.

Пара-трійка циклів лід / вода - і мембрана вийде з ладу раніше очікуваного.

Хоча особливих вимог до комплектації газової установки тут немає, ми рекомендуємо ставити варіатор КВЗ. У базовий комплект він не входить. Однак з його застосуванням вдається домогтися показників витрати пропану до бензину 1: 1. Тяга залишається колишньою. Крім того, пристрій рятує тарілки клапанів від зайвої теплового навантаження, коли порція паливної суміші не встигає згоріти в циліндрах за передбачений цикл, і догорає вже на випуску. Варіатор робить запалювання трохи раніше. Виграних мілісекунд вистачає, щоб цикл пройшов коректно. Решта питань по комплектації ГБО на Geely Emgrand задавайте нашим консультантам.