Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Geely Emgrand 8 2.4 2013 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Фотографії установки ГБО 4 покоління на Geely Emgrand 8 2.4 2013 (4 циліндра)
Встановлення ГБО на Geely Emgrand 8 2.4 2013 (4 циліндра) система ГБО - Lovato
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 км пробігу від Час Газу
Окрім заводської гарантії на ГБО, надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Час Газу». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хотите получить чек-лист
Как установить ГБО на Geely Emgrand 8 2.4 2013 и на 100% без вреда для двигателя?
Пришлем вам его в мессенджер
Мессенджеры

Газ на авто (ГБО) на Geely Emgrand 8 2.4 2013 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Нехай китайці і стверджують, що мотори моделі - їх власна розробка. Але мотористи зі стажем знають, що мова йде про тойотівські агрегати на ланцюгу з фірмовою системою CVVT і рівним породистим звуком. Правда, через вагу кузова ДВС показує більші витрати, ніж оригінал, тому Емгранди часті гості в центрах встановлення газового обладнання Gaz-time.

Двигуни відносять до розряду витривалих і безвідмовних.

За умови, звичайно, точних регулювань газового обладнання та регулярного ТО. Наприклад, сюди ставлять сучасний пропановий апаратуру виключно 4-го покоління і вище. А клапани при роботі на газу доведеться регулювати в 2 рази частіше, ніж рекомендовано виробником для бензинової експлуатації.

Обслуговування та експлуатація ГБО на Geely Emgrand Geely Emgrand 8 2.4 2013 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Вперше після монтажу автомобілю слід здатися через 1-1.5 тис. пробігу. Це так зване нульове ТО. Формальна мета - виявити огріхи або заводський брак обладнання, тому що за цей термін проявляють себе 99% несправностей або помилок. Далі все традиційно - на ТО приїжджають кожні 10 тис. пробігу. До 60-100 тис., в залежності від режиму експлуатації та бренду обладнання, сервіс обмежується заміною витратних матеріалів.

Перше втручання буде потрібно газових форсунок і редуктора-випарника.

З практики: заміни ремкомплектів і чищення цілком достатньо, щоб ці навантажені агрегати прослужили ще стільки ж. Працездатність редуктора можна продовжити, якщо не допускати холодного пуску на газі і стежити за рівнем антифризу в бачку. Справа в тому, що редуктор-випарник ГБО на Geely Emgrand з'єднаний паровою сорочкою з контуром системи охолодження двигуна. При нестачі рідини агрегат перемерзає, тому що процес перетворення газу з рідкого стану в пароподібний супроводжується зниженням температури.

Пара-трійка циклів лід / вода - і мембрана вийде з ладу раніше очікуваного.

Хоча особливих вимог до комплектації газової установки тут немає, ми рекомендуємо ставити варіатор КВЗ. У базовий комплект він не входить. Однак з його застосуванням вдається домогтися показників витрати пропану до бензину 1: 1. Тяга залишається колишньою. Крім того, пристрій рятує тарілки клапанів від зайвої теплового навантаження, коли порція паливної суміші не встигає згоріти в циліндрах за передбачений цикл, і догорає вже на випуску. Варіатор робить запалювання трохи раніше. Виграних мілісекунд вистачає, щоб цикл пройшов коректно. Решта питань по комплектації ГБО на Geely Emgrand задавайте нашим консультантам.

Вам потрібне встановлення ГБО на Geely Emgrand 8 2.4 2013? 🤔
Чому Geely Emgrand 8 2.4 2013 повинне проводитись на сертифікованій станції ? 🤔
Скільки можливо заощадити, якщо встановити ГБО на Geely Emgrand 8 2.4 2013?🤔
Встановлення ГБО на Geely Emgrand 8 2.4 2013, за чи проти?🤔