Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на ВАЗ УАЗ 469 2.4 1978 (4 циліндра) система ГБО - Atiker

Фотографії установки ГБО на ВАЗ УАЗ 469 2.4 1978 (4 циліндра), ГБО 2 покоління
Встановлення ГБО на УАЗ 469 2.4 1978 р.в.
Підібрати комплект під мій автомобіль
Авто в портфолио > Группа 1
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
Справжня Гарантія
Окрім заводської гарантії, надаємо додаткову гарантію 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Время газа». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хочете отримати чек-лист
Як встановити ГБО на 100% без шкоди для двигуна?
Пришлемо вам його в месенджер
Мессенджеры

Газ на авто (ГБО) на ВАЗ УАЗ 469 2.4 1978 (4 циліндра) система ГБО - Atiker

Цей унікальний автомобіль проходить там, де «крузаки» і «Патрол» включають «задню». В окремих регіонах без нього досі не обійтися. Мало хто знає, що «уазіки» побували на Ельбрусі в 1974-му!

З тих пір в лінійці силових агрегатів марки мало що змінилося. Перевіреної конструкції 4-циліндровому моторів (2,45 і 2,9 л), якими оснащувалися культові машини і прийшла їй на зміну модель, - понад 60 років. Відомі недоліки ДВС, серед яких присутній і його драконівський апетит, перекриваються невибагливістю. Ці ж двигуни, або їх модифікації, ставлять на «Газелі», а також інші моделі Ульянівського заводу. Тому в більшості випадків сюди підходять газобалонні системи 2-го покоління, або, як їх ще називають, «газові карбюратори».

Підбираємо і налаштовуємо ГБО на УАЗ ВАЗ УАЗ 469 2.4 1978 (4 циліндра) система ГБО - Atiker

Особливих вимог до комплектації установки тут немає. Важливо підібрати відповідний по продуктивності редуктор-випарник. З урахуванням низької потужності мотора орієнтуватися на неї при підборі редуктора не варто - при своїх плюс-мінус 100 «кониках» він споживає як 170-сильний агрегат. Тому редуктор-випарник береться з помітним запасом потужності. При монтажі дотримуються правил врізки в систему охолодження, інакше і редуктор не нагріється, і в салоні буде холодно.

Також важливий момент - налаштування після монтажу. Для того, щоб правильно налаштовувати ГБО на УАЗ, потрібен досвід. З питаннями щодо комплектації та налаштування газової установки звертайтеся до нашого менеджера.