Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Ford Scorpio (4 циліндра) система ГБО - STAG

Фотографії установки ГБО 4 покоління на Ford Scorpio (4 циліндра)
Встановлення ГБО на Ford Scorpio (4 циліндра) система ГБО - STAG
Розрахунок витрати та економії
від встановлення ГБО на станціях «Час Газу» для Ford Scorpio
Протягом 10 хвилин отримайте точну калькуляцію окупності ГБО для вашого Ford Scorpio
Дисклеймер: точність розрахунку залежить багатьох чинників. Розрахунок нижче – усереднений. Ми наводимо його для того, щоб ви могли скласти загальне уявлення про вигоду їзди газом для вашого авто.
Бензин
Газ
Різниця
Об'єм бака
70 л
42 л
-28 л
Вартість повного бака
3242.4 ₴
876.96 ₴
-2365.44 ₴
Витрата на 100 км
місто 12.5 л
місто 13.5 л
1 л
траса 7.3 л
траса 8.3 л
1 л
Поїздка на одному баку
місто 560 км
місто 311 км
-249 км
траса 959 км
траса 506 км
-453 км
Ціна палива
46.32 ₴
20.88 ₴
25.44 ₴ (на 55% дешевше)
Цена поездки 1000 км
місто 5790 ₴
місто 2819 ₴
2971 ₴ (на 51% дешевше)
траса 3381 ₴
траса 1733 ₴
1648 ₴ (на 49% дешевше)
Щомісячні витрати при пробігу 10 000 км у змішаному режимі
місто 45857 ₴
місто 22759 ₴
23098 ₴ (на 50% дешевше)
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор – це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху забезпечують інші комплектуючі.
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 кілометрів пробігу від Час Газу
Окрім заводської гарантії на ГБО надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО – 5 років чи 200 000 кілометрів пробігу від компанії «Час Газу». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хочете отримати чек-лист.
Як встановити ГБО на Ford Scorpio і на 100% без шкоди для двигуна?
Вишлемо вам його в месенджер

Газ на авто (ГБО) на Ford Scorpio (4 циліндра) система ГБО - STAG

Модель досі вірою і правдою служить своїм в більшості випадків не першим власникам, тому часто зустрічається на наших дорогах. Ще б пак, адже випробування прототипів проводилися за полярним колом в жорстоких умовах. А в створенні моделі брали участь близько 500 фахівців.
 
Автомобілі ранніх років випуску оснащувалися рядною «четвіркою» Pinto без гідрокомпенсаторів, тому регулювання клапанів тут пропускати не можна. Пізніші движки – 4-циліндрові DOHC –  йшли з «гідриками», а V-подібні «шістки» зустрічаються як з компенсаторами, так і без них. Всі авто випускалися в Європі, тому Scorpio переводилися на газ в числі перших, коли Європу охопила мода на альтернативне паливо.

ford scorpio

Ставимо ГБО на «Форд Скорпіо»: нюанси Ford Scorpio (4 циліндра) система ГБО - STAG

Модель застала ще часи, коли на інжекторні мотори ставили газобалонні установки 2-го покоління. В принципі, і сьогодні протипоказань немає. Однак ми все ж рекомендуємо ставити більш сучасну технологію з розподіленим впорскуванням газу: по-перше, це зручніше в експлуатації; по-друге, безпечніше.
Нарешті, ціна 4-го покоління не сильно відрізняється від системи «газового карбюратора», адже фордівські движки для цієї моделі йшли без навороченої системи упорскування, тому можна обійтися бюджетним комплектом. При цьому ризик зворотного удару полум'я, пораз трапляється в газових установках попереднього покоління, повністю відсутній – «антихлопок» тут відсутній за непотрібністю.
 
Статистика самозаймання паливної суміші в колекторі при використанні ГБО на «Форд Скорпіо» 2-го покоління така ж, як на інших моделях. Від подібних неприємностей покликаний захищати клапан, який представляє собою гумове кільце, що дає можливість зайвим газам вирватися назовні.
Однак з часом гума втрачає еластичність (дубшає), а автовласники рідко дотримуються інтервалу заміни, тому в колекторі трапляється мікровибух. Наслідки завжди однакові  – датчики двигуна виходять з ладу. Вартість їх заміни перекриє економію, яка виходить при установці «газового карбюратора» замість 4-го покоління.

Крім того, системи попередньої генерації вимагають постійної уваги автовласника  – перемикання паливних режимів водій здійснює самостійно, злив конденсату з редуктора-випарника також доведеться робити самому. А ось установка ГБО на Форд «Скорпіо» 4-го покоління позбавляє того, хто за кермом від клопоту: за своєчасні перемикання режимів газ-бензин відповідає електроніка, вона ж стежить за залишком газу в балоні і коректністю уприскування палива в циліндри. Головне  – коректно налаштувати систему після монтажу. Подробиці дізнавайтеся у нашого консультанта.

Вам потрібне встановлення ГБО на Ford ? 🤔
Чому Ford повинне проводитись на сертифікованій станції ? 🤔
Скільки можливо заощадити, якщо встановити ГБО на Ford ?🤔
Встановлення ГБО на Ford , за чи проти?🤔