Наші роботи
Ford

ГБО на Ford Mondeo 2.0 2006 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Фотографії встановленого "ГБО 4 покоління" на автомобіль Ford Mondeo 2.0 2006 (4 циліндра).

ГБО 4 покоління на Ford Mondeo 2.0 2006
ГБО 4 покоління на Ford Mondeo 2.0 2006
Загальний вигляд підкапотного простору після встановлення ГБО
Загальний вигляд підкапотного простору після встановлення ГБО
Блок керування ГБО Lovato Smart ExR
Блок керування ГБО Lovato Smart ExR
Редуктор газовий Lovato RGJ
Редуктор газовий Lovato RGJ
Фільтр тонкого очищення з відстійником Lovato
Фільтр тонкого очищення з відстійником Lovato
Газове заправний пристрій під бампером на кронштейні + Балон на 42 літра з мультиклапаном євростандарту
Газове заправний пристрій під бампером на кронштейні + Балон на 42 літра з мультиклапаном євростандарту
Кнопка перемикання палива газ-бензин
Кнопка перемикання палива газ-бензин
Дізнатися вартість ГБО на мій автомобіль

Ford Mondeo 2.0 2006 (4 циліндра) с установленной системой ГБО Lovato

Модель оснащувалася «четвірками», які ставилися на цілий ряд автомобілів, і не тільки американського бренду. Тому встановлення ГБО на Форд Мондео не викликає особливих турбот.

З особливостей мотора Duratec (серія Zetec SE) на 1,6 л відзначимо його хороший ресурс: 350 тис. км пробігу для цього агрегату – не проблема. Слабким місцем мотористи називають муфту газорозподільного механізму (ГРМ), але тип палива на цей нюанс не впливає. При газовій експлуатації традиційно звертають увагу на періодичність регулювання теплових зазорів клапанів. Тут міжсервісний інтервал надзвичайно широкий (150 тис. км пробігу), але якщо ви ставите газ на Ford Mondeo, ігнорувати регулювання не можна, і краще робити його частіше. Регламент уточнюйте у наших менеджерів або на спеціалізованому сервісі.

Дволітровий агрегат (Duratec HE 2.0/MZR LF) встановлювався також на моделі «Мазда». Його ресурс може бути ще вище  – 500 тис. км. Регулювання гідрокомпенсаторів також передбачене, а робити операцію слід в тих же межах, що і у «молодшого» двигуна. На щастя, робити це нескладно.

гбо на форд мондео

Газова установка на Форд Мондео: нюанси

Фордівські агрегати «десятих» років ще не обзавелися складними системами упорскування, тому тут можна встановлювати газобалонне обладнання середнього цінового сегмента.

Якщо не хочете, щоб установка ГБО на Ford Mondeo стала причиною капітального ремонту мотора, рекомендуємо ставити на інжекторні машини системи ГБО 4 покоління, які управляються електронним блоком управління (ЕБУ).

Газова установка на Форд Мондео Lovato Smart ExR показала себе з найкращого боку. Газовий ЕБУ здатний поєднуватися з газовими форсунками з різною швидкістю спрацьовування – від повільних до скорострільних – і редуктором-випарником різної потужності. До слова, рекомендується завжди комплектувати систему ГБО редуктором з запасом потужності. Модель Lovato RGJ застосовується для машин на 90-160 к.с. і на 100% відповідає характеристикам цього ДВЗ.

У комплектацію ГБО на Форд Мондео входить тороїдальний балон на 42 л. Його ємніть може змінюватися від виробника до виробника. Заправка пропан-бутаном проводиться через виносний заправний пристрій (ВЗП), який можна розмістити в зручному для водія місці – врізати в бампер або люк бензобака, або повісити на кронштейні під бампером. Решту питань по газифікації автомобіля задавайте нашому консультану.

Сподобалася стаття? Поділіться
Час газу – це офіційні
сертифіковані станції з
установлення, обслуговування та ремонту ГБО
Ми отримали сертифікацію виробників систем ГБО, які встановлюємо, а також усі необхідні державні дозвільні документи, у тому числі – від Державної служби з питань праці на роботи підвищеної небезпеки.
0% розстрочка0% розстрочка
Время газа