Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Ford Kuga 2.5 2011 (5 циліндрів) система ГБО - STAG

Фотографії установки ГБО 4 покоління на Ford Kuga 2.5 2011 (5 циліндрів)
Встановлення ГБО на Ford Kuga 2.5 2011 (5 циліндрів) система ГБО - STAG
Ще установки ГБО на Ford Kuga
Розрахунок витрати та економії
від встановлення ГБО на станціях «Час Газу» для Ford Kuga 2.5 2011
Протягом 10 хвилин отримайте точну калькуляцію окупності ГБО для вашого Ford Kuga 2.5 2011
Дисклеймер: точність розрахунку залежить багатьох чинників. Розрахунок нижче – усереднений. Ми наводимо його для того, щоб ви могли скласти загальне уявлення про вигоду їзди газом для вашого авто.
Бензин
Газ
Різниця
Об'єм бака
66 л
42 л
-24 л
Вартість повного бака
3067.02 ₴
886.62 ₴
-2180.4 ₴
Витрата на 100 км
місто 14.6 л
місто 16.79 л
2.19 л
траса 7.8 л
траса 8.97 л
1.17 л
Поїздка на одному баку
місто 452 км
місто 250 км
-202 км
траса 846 км
траса 468 км
-378 км
Ціна палива
46.47 ₴
21.11 ₴
25.36 ₴ (на 55% дешевше)
Цена поездки 1000 км
місто 6785 ₴
місто 3544 ₴
3240 ₴ (на 48% дешевше)
траса 3625 ₴
траса 1894 ₴
1731 ₴ (на 48% дешевше)
Щомісячні витрати при пробігу 10 000 км у змішаному режимі
місто 52046 ₴
місто 27190 ₴
24857 ₴ (на 48% дешевше)
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор – це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху забезпечують інші комплектуючі.
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 кілометрів пробігу від Час Газу
Окрім заводської гарантії на ГБО надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО – 5 років чи 200 000 кілометрів пробігу від компанії «Час Газу». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хочете отримати чек-лист.
Як встановити ГБО на Ford Kuga 2.5 2011 і на 100% без шкоди для двигуна?
Вишлемо вам його в месенджер

Газ на авто (ГБО) на Ford Kuga 2.5 2011 (5 циліндрів) система ГБО - STAG

Модель оснащується рядом силових агрегатів, у тому числі й супермотором серії EcoBoost. Однак газ на Ford Kuga з прямим упорскуванням усе одно ставлять, а вже перевести на пропан-бутан машину з 2,5-літровим атмосферним двигуном поспішають майже всі автовласники. Справа в тому, що витрати пального у цій «четвірці» в умовах трафіку Києва не опускається нижче 13 л на 100 км. Навіть у заміському циклі мотор споживає в районі 9–10 л, що за нинішніх цін на бензин є відчутним. Витрати пропану будуть лише на 15% вищими, але через дворазову різницю в ціні вуглеводнів виходить відчутна економія.

Щоб підрахувати період окупності газобалонного обладнання, скористайтеся нашим газовим калькулятором. Далі йтиметься про нюанси газифікації та експлуатації Kuga на газі.

Установлення ГБО на Форд Куга Ford Kuga 2.5 2011 (5 циліндрів) система ГБО - STAG

Тут під капотом – 4-циліндровий «атмосферник» з колектором із композитного матеріалу. Це означає, що ставити примітивні системи 2-го покоління на Kuga не можна. Крім того, бажано, щоб ГБО на Ford Kuga комплектувалося просунутими «мізками». Йдеться про електронний блок управління (ЕБУ) із програмою з розширеними налаштуваннями, яка виключить «чекенджини», які завжди нервують автовласників.

Досвід застосування Lovato Smart, KME Nevo, Stag 300 ISA2 показує, що ці блоки ідеально поєднуються з бортовою електронікою автомобіля, не провокуючи негативних реакцій бортового комп'ютера (БК). ЕБУ здатний «співпрацювати» з декількома типами газових форсунок. Однак, якщо устаткування ГБО на Форд Куга комплектуватиметься форсунками Barracuda, то цей варіант комплектації можна визнати ідеальним. Блок KME Nevo містить автокалібрування, але уточнююче налаштування після монтажу буде все ж таки потрібне. Отримана паливна карта на газі перевіряється при діагностиці, і тільки після перевірки машина буде готова до газової експлуатації.

Справа в тому, що мотор серії YTMA 2.5 DURATEC є надзвичайно чутливим до складу паливоповітряної суміші. Саме тому ГБО на Форд Куга вимагає уточнюючих налаштувань. З інших нюансів силового агрегату виокремимо відсутність гідрокомпенсаторів. Це означає, що теплові зазори клапанів вимагають періодичного регулювання при експлуатації як на бензині, так і на газі. Некоректне налаштування і невідрегульовані зазори призводять до прогару поршнів і клапанів. Тому не рекомендуємо налаштовувати ГБО на Ford Kuga самостійно або в несертифікованих центрах. Як виглядають дозволи та сертифікати, дивіться у нас на сайті.

Якщо встановлювати газ на Форд Куга з «Екобустом», то вимоги до кваліфікації установників є ще вищими. До слова, тут не можна застосовувати комплекти газобалонної апаратури для інжекторних автомобілів. Через особливості розташування штатних бензинових форсунок робота машини на пропан-бутані відбувається за особливим алгоритмом: подача бензину в газовому режимі не припиняється, а реалізується спільне впорскування газу та бензину.

Програми спільного впорскування є не універсальними, а персоніфікованими й надаються виробником газового обладнання в комплекті з ЕБУ. Вартість газифікації виходить вищою, але іншого варіанту їздити на газі тут немає. Зате таке устаткування ГБО на Ford Kuga не вимагає уточнюючих регулювань, а з урахуванням витрат палива фордівських безпосередніх двигунів переводити на газ машини з прямим упорскуванням усе одно вигідно.

гбо на форд куга

Алгоритм роботи газифікованого автомобіля виглядає так: запуск і прогрівання мотора відбуваються у штатному режимі – на бензині. Потім електроніка перемикає машину на пропан. Участь водія тут не потрібна. На інжекторному моторі подача бензину перекривається, на безпосередньому – скорочується до 20% загального споживання. Тобто рівно до того рівня, якого достатньо для підтримання нормальної температури бензинових форсунок, які розташовані в голівці блоку циліндрів (ГБЦ).
Поки в балоні є газ, машина експлуатується в газовому режимі. Як тільки пропан закінчується, електроніка тут же активує бензиновий режим. Виходить, від водія єдине, що потрібно, це вчасно заправлятися газом і підтримувати залишок бензину для режиму прогріву. Інших турбот тут немає. Якщо залишилися питання щодо встановлення і експлуатації ГБО на Форд Куга, задавайте їх нашим фахівцям.

Вам потрібне встановлення ГБО на Ford ? 🤔
Чому Ford повинне проводитись на сертифікованій станції ? 🤔
Скільки можливо заощадити, якщо встановити ГБО на Ford ?🤔
Встановлення ГБО на Ford , за чи проти?🤔