Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Ford Focus 2.0 2018 (4 циліндра) система ГБО - MRC

Фотографії установки ГБО 4 покоління на Ford Focus 2.0 2018 (4 циліндра)
Встановлення ГБО на Ford Focus 2.0 2018 (4 циліндра) система ГБО - MRC
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 км пробігу від Час Газу
Окрім заводської гарантії на ГБО, надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Час Газу». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хотите получить чек-лист
Как установить ГБО на Ford Focus 2.0 2018 и на 100% без вреда для двигателя?
Пришлем вам его в мессенджер
Мессенджеры

Газ на авто (ГБО) на Ford Focus 2.0 2018 (4 циліндра) система ГБО - MRC

Заміна бензинової паливної системи на газову передбачає не тільки істотну економію, а й безліч переваг у процесі експлуатації автомобіля. Мережа спеціалізованих СТО «Час Газу» пропонує для Ford Focus 2 ГБО 4. Фахівці мережі в Києві допоможуть правильно підібрати газобалонне обладнання і забезпечать якісний монтаж.

Нюанси встановлення ГБО на Ford Focus 2

Монтаж ГБО на «Форд Фокус» 2 дозволяє зменшити витрати на заправку транспортного засобу майже у два рази. Найкращим варіантом для даної моделі вважається газобалонне обладнання четвертого покоління, характерною особливістю якого є окреме впорскування для кожного циліндра.

Принцип роботи газобалонної схеми для «Форда Фокус» 2 на газі практично ідентичний з алгоритмом функціонування бензинової схеми.

У процесі монтажу ГБО на «Форд Фокус» 2 застосовуються тороїдальні балони. Така форма дає можливість розмістити ємності в заглибленні, яке призначене для запасного колеса. Важливо сам балон добре закріпити і зробити простий доступ до мультиклапана і заправного пристрою. Найкраще, щоб заправний пристрій був виносним і знаходився біля вхідного отвору бензинового бака.

Пристрої, змонтовані в гаражних умовах некомпетентними майстрами, становлять підвищену небезпеку як для господаря машини, так і для оточуючих. Тоді як кваліфіковані механіки мережі спеціалізованих СТО «Час Газу» зроблять дійсно якісний монтаж газової установки на Ford Focus 2. Клієнт, який звернувся в сервіс, отримає гарантію і багато додаткових бонусів у процесі експлуатації свого авто.

Встановлення ГБО на Ford Focus 2

Газова установка на «Форд Фокус» 2: етапи монтажу

Монтаж ГБО на Ford Focus 2 – копітка процедура, що складається з кількох етапів:

  1. Закріплення балона в ніші багажника, призначеної для запаски. Ємності циліндричної форми можна розмістити як біля однієї з арок заднього колеса, так і в глибині багажника на спеціальній зварній рамі.
  2. Установлення газу на Ford Focus 2 продовжує монтування заправного пристрою. Доступ до нього необхідно зробити максимально комфортним.
  3. Розміщення редуктора. Зазвичай його розміщують у зручному для обслуговування місці – поблизу від рукавів системи охолодження, для зручної врізки.
  4. Монтаж електроклапана, фільтра тонкого очищення газу, MAP-сенсора і форсунок, а також з'єднання комплекту воєдино газовими рукавами.
  5. Налаштування газового блоку. Статичне і динамічне налаштування машини з ГБО. Це, мабуть, найважливіший етап, який вплине на потужність двигуна та економічність ПС.

П'ять переваг установлення ГБО на «Форд Фокус» 2

Рентабельність газообладнання доведено багаторазово. Сотні власників щорічно ставлять газ на «Форд Фокус» 2, отримуючи такі переваги:

  1. Зниження витрат на паливо. Порівнюючи витрати газу та бензину 92-ї марки на 1 км пробігу і враховуючи вартість палива, можна відзначити вигоду в ціні – майже у два рази нижча.
  2. Збільшення ресурсу двигуна. Завдяки високому октановому числу шатунно-поршнева група авто менш схильна до спрацювання. Тому Ford Focus 2 на газі має збільшений на 35–45% моторесурс. У результаті інтервал між ремонтами ПС зростає майже вдвічі.
  3. Зменшення витрат на витратні матеріали. Кількість відвідувань СТО зменшується. На 40% продовжується строк експлуатації каталітичного нейтралізатора. Заміна свічок теж стає рідшою, оскільки при згоранні практично не виникає нагару.
  4. Зростання екологічних показників. «Форд Фокус» 2 на газі зможе значно простіше пройти технічний огляд. Фактор екологічності постійно наростає. До вихлопів з кожним роком пред'являються дедалі жорсткіші вимоги.
  5. Повноцінна резервна/друга паливна система. Ford Focus 2 з ГБО 4-го покоління дозволяє переключитися на бензин і назад усього одним натисканням тумблера. До того ж два паливних резервуара припускають значне збільшення запасу ходу авто.

Важливо! Кінцева окупність газобалонного обладнання залежить від коректного монтування електроніки і налаштування форсунок.

Розрозрозрохувати ціну монтажу ГБО на Форд фокус

Від чого залежить вартість монтажу ГБО на «Форд Фокус» 2?

Вартість установлення ГБО на «Форд Фокус» 2 залежить від багатьох факторів: виробника газового обладнання, виду впорскування на моторі, складності монтажу, конфігурацій балона, розташування заправного пристрою і додаткових опцій. Точну ціну встановлення ГБО на Ford Focus 2 можна буде дізнатися тільки після узгодження всіх деталей з менеджером з установлення автосервісу.

У Києві співробітники мережі спеціалізованих СТО «Час Газу» встановлять ГБО на «Форд Фокус» 2 протягом одного дня. Зазвичай усі процедури і регулювання займають не більше шести годин.

Резюме з установлення ГБО на «Форд Фокус» 2

Газова установка на «Форд Фокус» 2 забезпечить власнику транспортного засобу економні витрати палива. Збирання обладнання – непростий процес із великою кількістю нюансів, тому авто краще довірити кваліфікованим автослюсарям мережі спеціалізованих СТО «Час Газу» в Києві. Співробітники спеціалізованих станцій техобслуговування мають у своєму розпорядженні сучасне обладнання і багатий досвід установлення ГБО на «Форд Фокус» 2.

Вам потрібне встановлення ГБО на Ford Focus 2.0 2018? 🤔
Чому Ford Focus 2.0 2018 повинне проводитись на сертифікованій станції ? 🤔
Скільки можливо заощадити, якщо встановити ГБО на Ford Focus 2.0 2018?🤔
Встановлення ГБО на Ford Focus 2.0 2018, за чи проти?🤔