Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Ford Focus 2.0 2018 (4 циліндра) система ГБО - MRC

Фотографії установки ГБО 4 покоління на Ford Focus 2.0 2018 (4 циліндра)
Встановлення ГБО на Ford Focus 2.0 2018 (4 циліндра) система ГБО - MRC
Розрахунок витрати та економії
від встановлення ГБО на станціях «Час Газу» для Ford Focus 2.0 2018
Протягом 10 хвилин отримайте точну калькуляцію окупності ГБО для вашого Ford Focus 2.0 2018
Дисклеймер: точність розрахунку залежить багатьох чинників. Розрахунок нижче – усереднений. Ми наводимо його для того, щоб ви могли скласти загальне уявлення про вигоду їзди газом для вашого авто.
Бензин
Газ
Різниця
Об'єм бака
47 л
42 л
-5 л
Вартість повного бака
2181.74 ₴
884.94 ₴
-1296.8 ₴
Витрата на 100 км
місто 9.4 л
місто 10.81 л
1.41 л
траса 6.9 л
траса 7.94 л
1.04 л
Поїздка на одному баку
місто 500 км
місто 389 км
-111 км
траса 681 км
траса 529 км
-152 км
Ціна палива
46.42 ₴
21.07 ₴
25.35 ₴ (на 55% дешевше)
Цена поездки 1000 км
місто 4363 ₴
місто 2278 ₴
2086 ₴ (на 48% дешевше)
траса 3203 ₴
траса 1673 ₴
1530 ₴ (на 48% дешевше)
Щомісячні витрати при пробігу 10 000 км у змішаному режимі
місто 37832 ₴
місто 19753 ₴
18079 ₴ (на 48% дешевше)
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор – це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху забезпечують інші комплектуючі.
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 кілометрів пробігу від Час Газу
Окрім заводської гарантії на ГБО надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО – 5 років чи 200 000 кілометрів пробігу від компанії «Час Газу». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хочете отримати чек-лист.
Як встановити ГБО на Ford Focus 2.0 2018 і на 100% без шкоди для двигуна?
Вишлемо вам його в месенджер

Газ на авто (ГБО) на Ford Focus 2.0 2018 (4 циліндра) система ГБО - MRC

Заміна бензинової паливної системи на газову передбачає не тільки істотну економію, а й безліч переваг у процесі експлуатації автомобіля. Мережа спеціалізованих СТО «Час Газу» пропонує для Ford Focus 2 ГБО 4. Фахівці мережі в Києві допоможуть правильно підібрати газобалонне обладнання і забезпечать якісний монтаж.

Нюанси встановлення ГБО на Ford Focus 2 Ford Focus 2.0 2018 (4 циліндра) система ГБО - MRC

Монтаж ГБО на «Форд Фокус» 2 дозволяє зменшити витрати на заправку транспортного засобу майже у два рази. Найкращим варіантом для даної моделі вважається газобалонне обладнання четвертого покоління, характерною особливістю якого є окреме впорскування для кожного циліндра.

Принцип роботи газобалонної схеми для «Форда Фокус» 2 на газі практично ідентичний з алгоритмом функціонування бензинової схеми.

У процесі монтажу ГБО на «Форд Фокус» 2 застосовуються тороїдальні балони. Така форма дає можливість розмістити ємності в заглибленні, яке призначене для запасного колеса. Важливо сам балон добре закріпити і зробити простий доступ до мультиклапана і заправного пристрою. Найкраще, щоб заправний пристрій був виносним і знаходився біля вхідного отвору бензинового бака.

Пристрої, змонтовані в гаражних умовах некомпетентними майстрами, становлять підвищену небезпеку як для господаря машини, так і для оточуючих. Тоді як кваліфіковані механіки мережі спеціалізованих СТО «Час Газу» зроблять дійсно якісний монтаж газової установки на Ford Focus 2. Клієнт, який звернувся в сервіс, отримає гарантію і багато додаткових бонусів у процесі експлуатації свого авто.

Встановлення ГБО на Ford Focus 2

Газова установка на «Форд Фокус» 2: етапи монтажу Ford Focus 2.0 2018 (4 циліндра) система ГБО - MRC

Монтаж ГБО на Ford Focus 2 – копітка процедура, що складається з кількох етапів:

  1. Закріплення балона в ніші багажника, призначеної для запаски. Ємності циліндричної форми можна розмістити як біля однієї з арок заднього колеса, так і в глибині багажника на спеціальній зварній рамі.
  2. Установлення газу на Ford Focus 2 продовжує монтування заправного пристрою. Доступ до нього необхідно зробити максимально комфортним.
  3. Розміщення редуктора. Зазвичай його розміщують у зручному для обслуговування місці – поблизу від рукавів системи охолодження, для зручної врізки.
  4. Монтаж електроклапана, фільтра тонкого очищення газу, MAP-сенсора і форсунок, а також з'єднання комплекту воєдино газовими рукавами.
  5. Налаштування газового блоку. Статичне і динамічне налаштування машини з ГБО. Це, мабуть, найважливіший етап, який вплине на потужність двигуна та економічність ПС.

П'ять переваг установлення ГБО на «Форд Фокус» 2 Ford Focus 2.0 2018 (4 циліндра) система ГБО - MRC

Рентабельність газообладнання доведено багаторазово. Сотні власників щорічно ставлять газ на «Форд Фокус» 2, отримуючи такі переваги:

  1. Зниження витрат на паливо. Порівнюючи витрати газу та бензину 92-ї марки на 1 км пробігу і враховуючи вартість палива, можна відзначити вигоду в ціні – майже у два рази нижча.
  2. Збільшення ресурсу двигуна. Завдяки високому октановому числу шатунно-поршнева група авто менш схильна до спрацювання. Тому Ford Focus 2 на газі має збільшений на 35–45% моторесурс. У результаті інтервал між ремонтами ПС зростає майже вдвічі.
  3. Зменшення витрат на витратні матеріали. Кількість відвідувань СТО зменшується. На 40% продовжується строк експлуатації каталітичного нейтралізатора. Заміна свічок теж стає рідшою, оскільки при згоранні практично не виникає нагару.
  4. Зростання екологічних показників. «Форд Фокус» 2 на газі зможе значно простіше пройти технічний огляд. Фактор екологічності постійно наростає. До вихлопів з кожним роком пред'являються дедалі жорсткіші вимоги.
  5. Повноцінна резервна/друга паливна система. Ford Focus 2 з ГБО 4-го покоління дозволяє переключитися на бензин і назад усього одним натисканням тумблера. До того ж два паливних резервуара припускають значне збільшення запасу ходу авто.

Важливо! Кінцева окупність газобалонного обладнання залежить від коректного монтування електроніки і налаштування форсунок.

Розрозрозрохувати ціну монтажу ГБО на Форд фокус

Від чого залежить вартість монтажу ГБО на «Форд Фокус» 2? Ford Focus 2.0 2018 (4 циліндра) система ГБО - MRC

Вартість установлення ГБО на «Форд Фокус» 2 залежить від багатьох факторів: виробника газового обладнання, виду впорскування на моторі, складності монтажу, конфігурацій балона, розташування заправного пристрою і додаткових опцій. Точну ціну встановлення ГБО на Ford Focus 2 можна буде дізнатися тільки після узгодження всіх деталей з менеджером з установлення автосервісу.

У Києві співробітники мережі спеціалізованих СТО «Час Газу» встановлять ГБО на «Форд Фокус» 2 протягом одного дня. Зазвичай усі процедури і регулювання займають не більше шести годин.

Резюме з установлення ГБО на «Форд Фокус» 2 Ford Focus 2.0 2018 (4 циліндра) система ГБО - MRC

Газова установка на «Форд Фокус» 2 забезпечить власнику транспортного засобу економні витрати палива. Збирання обладнання – непростий процес із великою кількістю нюансів, тому авто краще довірити кваліфікованим автослюсарям мережі спеціалізованих СТО «Час Газу» в Києві. Співробітники спеціалізованих станцій техобслуговування мають у своєму розпорядженні сучасне обладнання і багатий досвід установлення ГБО на «Форд Фокус» 2.

Вам потрібне встановлення ГБО на Ford ? 🤔
Чому Ford повинне проводитись на сертифікованій станції ? 🤔
Скільки можливо заощадити, якщо встановити ГБО на Ford ?🤔
Встановлення ГБО на Ford , за чи проти?🤔