Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Ford Explorer 3.5 2012 (6 циліндрів) система ГБО - Lovato

Фотографії установки ГБО 4 покоління на Ford Explorer 3.5 2012 (6 циліндрів)
Встановлення ГБО на Ford Explorer 3.5 2012 (6 циліндрів) система ГБО - Lovato
Розрахунок витрати та економії
від встановлення ГБО на станціях «Час Газу» для Ford Explorer 3.5 2012
Протягом 10 хвилин отримайте точну калькуляцію окупності ГБО для вашого Ford Explorer 3.5 2012
Дисклеймер: точність розрахунку залежить багатьох чинників. Розрахунок нижче – усереднений. Ми наводимо його для того, щоб ви могли скласти загальне уявлення про вигоду їзди газом для вашого авто.
Бензин
Газ
Різниця
Об'єм бака
70 л
42 л
-28 л
Вартість повного бака
3239.6 ₴
874.44 ₴
-2365.16 ₴
Витрата на 100 км
місто 13.9 л
місто 15.99 л
2.09 л
траса 9.8 л
траса 11.27 л
1.47 л
Поїздка на одному баку
місто 504 км
місто 263 км
-241 км
траса 714 км
траса 373 км
-342 км
Ціна палива
46.28 ₴
20.82 ₴
25.46 ₴ (на 55% дешевше)
Цена поездки 1000 км
місто 6433 ₴
місто 3329 ₴
3104 ₴ (на 48% дешевше)
траса 4535 ₴
траса 2346 ₴
2189 ₴ (на 48% дешевше)
Щомісячні витрати при пробігу 10 000 км у змішаному режимі
місто 54842 ₴
місто 28378 ₴
26464 ₴ (на 48% дешевше)
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор – це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху забезпечують інші комплектуючі.
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 кілометрів пробігу від Час Газу
Окрім заводської гарантії на ГБО надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО – 5 років чи 200 000 кілометрів пробігу від компанії «Час Газу». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хочете отримати чек-лист.
Як встановити ГБО на Ford Explorer 3.5 2012 і на 100% без шкоди для двигуна?
Вишлемо вам його в месенджер

Газ на авто (ГБО) на Ford Explorer 3.5 2012 (6 циліндрів) система ГБО - Lovato

безпосередньо залежить від типу двигуна. З початком випуску п'ятого покоління машини оснащуються або 3,5-літровою «шісткою» знаменитої серії Cologne («Кельн»), або 4-циліндровою «четвіркою» серії EcoBoost («Екобуст»). Після рестайлінгу (у 2015 році) до цієї моторної лінійки додався ще один «безпосередній» мотор – V6 на 3,5 л з турбіною. І хоча всі двигуни порівняно зі своїми однокласниками вважаються економічними, але в абсолютному вираженні та при нинішніх цінах на бензин виходить чимало – 12–16 л на 100 км при спокійній їзді.

Тому на Ford Explorer ГБО можна побачити майже завжди.

Шестициліндровий «атмосферник» Cologne належить до легендарних агрегатів: ресурс двигунів легко досягає півмільйонного пробігу (на газі – часто більше!). Шкода, що в шостому поколінні моделі цього ДВЗ, швидше за все, уже не буде. Єдиним нюансом мотора вважається вкрай висока вимогливість до коректності паливної суміші й точності впорскування. Щодо іншого – мрія мандрівника. Якби не витрати палива (а в Україні – і ціна на бензин), то кращого й шукати не варто.

гбо на форд explorer

ГБО на Форд Експлорер з Cologne V6 Ford Explorer 3.5 2012 (6 циліндрів) система ГБО - Lovato

На цей мотор не можна ставити базові комплектації газобалонного обладнання: електронний блок управління (ЕБУ) повинен мати просунуті прошивки, щоб настроювач зміг створити ідеальну паливну карту. Ловатівські «мізки» на цьому двигуні проявляють себе з найкращого боку.

Зауважимо, що ЕБУ Lovato поєднується виключно зі «своїми» газовими форсунками і редуктором-випарником – така особливість італійського бренду. Однак у даному випадку монобрендовий набір (з однієї коробки) ГБО на Форд Експлорер 5 повністю себе виправдовує, тому що комплектується високошвидкісними форсунками 2KP та 260-кіловатним редуктором Lovato RGJ UHP. Сам контролер здатний коригувати склад паливної суміші у процесі їзди, що дуже цінно, тому що ДВЗ Cologne вкрай чутливий до цього показника.

Збіднена суміш або детонація пов’язані зазвичай із неякісним паливом або некоректним запалюванням, тут же приводять до руйнування перегородок між кільцями поршнів у цьому моторі. Це єдина його «болячка», від якої не застрахований жоден автовласник, який користується послугами бензинових АЗС.

Установлення ГБО на Форд Експлорер знімає проблему раз і назавжди:

  • по-перше, пропан-бутан не детонує (така особливість газу, тому що його октанове число дорівнює 100);
  • по-друге, газ фізично неможливо розбавити іншим вуглеводнем або присадкою, які як раз і стають причиною детонації, нагару, закоксування тощо.

Як їздить Ford Explorer із ГБО Ford Explorer 3.5 2012 (6 циліндрів) система ГБО - Lovato

Великий плюс полягає в тому, що газова система працює автоматично: електроніка сама керує паливними режимами, коригує суміш, стежить за параметрами двигуна і залишком пропан-бутану в балоні. Алгоритм експлуатації газифікованого автомобіля такий: машина заводиться на бензині, а газ включається, коли температура охолоджувальної рідини (ОР) сягне 40°C.

Хто практикує прогрівання в русі, може не змінювати своїх звичок – устаткування ГБО на Ford Explorer змінить паливний режим на ходу.

Так само, на ходу, здійснюється повернення в бензиновий режим. Це відбувається, якщо оберти двигуна перевищують позначку в 4500 об/хв або в балоні закінчується газ. Запуск на газі можливий – для цього водієві слід включити газовий режим вручну кнопкою управління паливними режимами. Однак зловживати цією функцією не можна, тому що підігрівання редуктора гарантує повноцінне перетворення пропан-бутану із зрідженого стану в пар, а систематичне недогрівання збільшує навантаження на агрегат.

Установлення ГБО на Форд Експлорер з прямим упорскуванням Ford Explorer 3.5 2012 (6 циліндрів) система ГБО - Lovato

Екобусти, як відомо, теж вимогливі до складу паливної суміші. Крім того, для самої технології прямого впорскування потрібні особливі алгоритми управління: відключати подачу бензину тут не можна, тому реалізується сукупне (поперемінне) впорскування пропан-бутану та бензину, що оберігає бензинові форсунки від перегрівання.

Управляє процесом уже не універсальна програма, а персоналізований софт, який передвстановлюється виробником ЕБУ. В іншому випадку автовласника чекають неприємності, які пов'язані з конфліктом керуючої газової електроніки з бортовими системами, та інші більш істотні проблеми з двигуном і бензиновими форсунками. Детальніше про ГБО на Ford Explorer дізнавайтеся в наших консультантів.

 

Вам потрібне встановлення ГБО на Ford ? 🤔
Чому Ford повинне проводитись на сертифікованій станції ? 🤔
Скільки можливо заощадити, якщо встановити ГБО на Ford ?🤔
Встановлення ГБО на Ford , за чи проти?🤔