Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Fiat Linea 1.4 2013 (4 циліндра) система ГБО - KME

Фотографії установки ГБО на Fiat Linea 1.4 2013 (4 циліндра), ГБО 4 покоління
Встановлення ГБО на Fiat Linea 1.4 2013 р. в.
Підібрати комплект під мій автомобіль
Авто в портфолио > Группа 1
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
Справжня Гарантія
Окрім заводської гарантії, надаємо додаткову гарантію 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Время газа». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хочете отримати чек-лист
Як встановити ГБО на 100% без шкоди для двигуна?
Пришлемо вам його в месенджер
Мессенджеры

Газ на авто (ГБО) на Fiat Linea 1.4 2013 (4 циліндра) система ГБО - KME

В Італії газове автомобільне паливо надзвичайно поширене, тому з підбором ГБО на Fiat Linea проблем не виникає. Модель можна віднести до недооцінених автомобілів. На українських дорогах «Лінеа» зустрічається не часто, якщо порівнювати з вагівською лінійкою. Однак двигун серії 198 A4.000 (1,4 л), яким оснащуються «італійці», добре знайомий нашим мотористам. Цей самий агрегат, з турбіною або без неї, ставлять практично на всі «Фіати».

З особливостей ДВЗ виокремимо відсутність гідрокомпенсаторів у більшості модифікацій. Виробник наказує регулювати теплові зазори клапанів через кожні 75 тис. км пробігу. Проте, як і у випадку із заміною масла (за регламентом заміну слід проводити через кожні 15 тис. км, але за фактом масло міняється через кожні 10 тис. км пробігу), автовласники намагаються здійснювати регулювання частіше на 10–15 тис. км пробігу. Крім того, ніяких складнощів ця процедура не викликає.

гбо на фіат лінеа

ГБО на Fiat Linea: нюанси Fiat Linea 1.4 2013 (4 циліндра) система ГБО - KME

Тут застосовується традиційна інжекторна система, тому і комплектацію газової системи підбирають під розподілене впорскування. Однак, щоб газ на Фіат Лінеа не став причиною зниження тяги, рекомендуємо використовувати сучасні системи 4-го покоління, де впорскуванням газу керує електроніка. Для автомобіля вагою 1,2 т зниження потужності 77-сильного атмосферника зовсім не бажане.

За дозування і час упорскування пропан-бутану в «газовому інжекторі» відповідає електронний блок управління (ЕБУ). Як правило, блоки йдуть з універсальними програмами впорскування, які потребують уточнюючих регулювань після монтажу. На початковому етапі газовий комп'ютер зчитує заводські налаштування впорскування бензину для різних режимів експлуатації. Відбувається цей процес при реальній їзді. Потім налаштовується паливна карта під пропан-бутан, яка повторює бензинові алгоритми, тільки з коефіцієнтом корекції. На заключному етапі отримані налаштування ГБО на Фіат Лінеа перевіряються при діагностиці. Тільки після цього машина готова до повноцінної їзди на газі.

Газифікація автомобіля окупиться приблизно через 10 тис. км пробігу. Поріг окупності залежить від комплектації газової системи та умов експлуатації. Точніше підрахувати цей момент допоможе наш газовий калькулятор, який враховує вартість конкретного комплекту і витрати на сервіс газобалонного обладнання. До речі, міжсервісний інтервал становить традиційні 10 тис. км пробігу. Головні сервісні операції через перші 80 тис. км пробігу – це заміна фільтрів та огляд системи на предмет витоку газу.

Після 80-тисячного рубежу може знадобитися заміна ремкомплекту редуктора-випарника. До цього моменту встановлення ГБО на Фіат Лінеа окупить себе 10 разів. За коректної їзди та своєчасного проходження ТО безремонтний пробіг високошвидкісних газових форсунок, якими комплектуються сучасні комплекти ГБО 4-го покоління, значно перевищує 100 тис. км. Решту питань щодо комплектації та експлуатації газобалонного обладнання ставте нашому фахівцеві.