Наші роботи
Fiat

ГБО на Fiat Doblo (4 циліндра) система ГБО - STAG

Фотографії встановленого ГБО на автомобіль Fiat Doblo (4 циліндра).

Встановлення ГБО на Fiat Doblo
Встановлення ГБО на Fiat Doblo
ГАЗ на Фіат Добло
ГАЗ на Фіат Добло
Вся проводка дбайливо укладається в гофру
Вся проводка дбайливо укладається в гофру
ГБО на Fiat Doblo
ГБО на Fiat Doblo
Газовий редуктор Tomasetto
Газовий редуктор Tomasetto
Загальний вигляд підкапотного простору
Загальний вигляд підкапотного простору
Перемикач виду палива
Перемикач виду палива
Дізнатися вартість ГБО на мій автомобіль

Fiat Doblo (4 циліндра) с установленной системой ГБО STAG

У моделі три бензинові агрегати - 1.2, 1.4 і 1.6 л. Перший відносять до розряду примхливих. Решта два питань не викликають. Примітно, що у двигунів практично однакова витрата палива 9.5-10 л на сотню, тому газовий комплект на фургоні - звичайне явище, нерідко прямо з конвеєру.

Компонування ГБО на Doblo: нюанси

Почнемо з балону: до радості власників, зовні можливо розмістити ТОР на 43 л. Кліренс дозволяє, а конфігурація системи вихлопу не заважає. При бажанні в багажному відділенні розміщують циліндр на 100 л. Циліндричний столітровий балон займе трохи менше половини підлоги. Місця для вантажу залишиться, приблизно як в багажнику Ланоса, так що для цивільної експлуатації обсягу вистачить цілком.

Організація простору під капотом дає монтажникам Gaz-time варіанти компоновки ГБО на Фіат Добло: газові форсунки можливо заховати за ресивером або розмістити традиційно - зверху. Редуктор розміщують праворуч, а електронний блок управління газовим комлектом (ЕБК) - зліва на перегородці, по якій пропускають гофру з джгутом проводів. Кнопка керування режимами виноситься в салон автомобіля. Варіантів монтажу виносного заправного пристрою (ЗП) також безліч - в бампер, під бампер або в люк бензобака.

Особливості комплектації установки

Мотори відмінно поєднуються з будь-яким типом обладнання, але виключно 4 покоління і вище. Модель популярна в Європі, тому навіть преміальні бренди надають персональні прошивки для окремих модифікацій. Повідомте нашому консультанту VIN-код машини, щоб дізнатися ціну комплектації ГБО на FIAT Doblo від топових брендів. Після монтажу подібне обладнання не потребує додаткових регулювань.

Але частіше на утилітарний фургончик ставлять бюджетні комлекти з помірними по швидкості форсунками. Єдине, що ми рекомендуємо додавати в базовий комплект - варіатор випередження кута запалювання (КВЗ). Пристрій допомагає уникнути зниження потужності і без того скромного двигуна за рахунок повного спалювання порції палива в камері згорання.

Зазвичай ми застосовуємо програмовані пристрої КВЗ, з кроком регулювання від 10.

Прилади з готовими прошивками йдуть з фіксованими показаннями зміни кута - 5, 10 або 15 градусів, що рідко задовольняє конкретним вимогам. Ще одна перевага програмованого варіатора - запалювання коригується в декількох діапазонах оборотів двигуна - кожні 500 об. / хв., наприклад. Тому газ на Фіат Добло згорає повністю в будь-яких режимах, а не вилітає в трубу. Налаштування роблять в русі під контролем діагностичного обладнання одночасно з точними регулюваннями ГБО. Звідси економічність і більш високий ККД мотора.

Сподобалася стаття? Поділіться
Час газу – це офіційні
сертифіковані станції з
установлення, обслуговування та ремонту ГБО
Ми отримали сертифікацію виробників систем ГБО, які встановлюємо, а також усі необхідні державні дозвільні документи, у тому числі – від Державної служби з питань праці на роботи підвищеної небезпеки.
0% розстрочка0% розстрочка
Время газа