Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити
Подобрать комплект ГБО под Daewoo Sens
Авто в портфолио > Группа 1

Встановлення ГБО на Daewoo Sens (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Фотографії установки ГБО 4 покоління на Daewoo Sens (4 циліндра)
Встановлення ГБО на Daewoo Sens (4 циліндра) система ГБО - Lovato
Розрахунок витрати та економії
від встановлення ГБО на станціях «Время Газа» для Daewoo Sens
Протягом 10 хвилин отримайте точну калькуляцію окупності ГБО для вашого Daewoo Sens
Дисклеймер: точність розрахунку залежить багатьох чинників. Розрахунок нижче – усереднений. Ми наводимо його для того, щоб ви могли скласти загальне уявлення про вигоду їзди газом для вашого авто.
Бензин
Газ
Різниця
Об'єм бака
48 л
42 л
-6 л
Вартість повного бака
2343.36 ₴
1078.56 ₴
-1264.8 ₴
Витрата на 100 км
місто 8.9 л
місто 10.24 л
1.34 л
траса 5.5 л
траса 6.33 л
0.83 л
Поїздка на одному баку
місто 539 км
місто 410 км
-129 км
траса 873 км
траса 664 км
-209 км
Ціна палива
48.82 ₴
25.68 ₴
23.14 ₴ (на 47% дешевше)
Ціна поїздки 1000 ₴
місто 4345 ₴
місто 2630 ₴
1715 ₴ (на 39% дешевше)
траса 2685 ₴
траса 1626 ₴
1060 ₴ (на 39% дешевше)
Щомісячні витрати при пробігу 10 000 км у змішаному режимі
місто 35150 ₴
місто 21276 ₴
13875 ₴ (на 39% дешевше)
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 км пробігу від Время газа
Окрім заводської гарантії на ГБО, надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Время газа». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хотите получить чек-лист
Как установить ГБО на Daewoo Sens и на 100% без вреда для двигателя?
Пришлем вам его в мессенджер
Мессенджеры

Sens - а чи не від sensitive? Однозначно ні Daewoo Sens (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Автомобіль - рекордсмен з продажу останніх 10 років, тому вивчений нашими мотористами досконально. Модель оснащують МеМЗовським движком на 1,3 або 1,4 л. По суті, це один і той же агрегат, тільки в другому випадку - з розточеним блоком.

Всі свої здібності мотор видає в районі 3000 об. / хв. Особливих вимог до комплектації газового обладнання у двигунів немає. Більш того, іноді, щоб заощадити, автовласники ставлять в другому поколінні, особливо на екземпляри ранніх років випуску.

ГБО на Деу СенсРішення підходить невибагливим водіям:

  • І без того малопотужний агрегат втрачає дефіцитні «конячки».
  • Система «антихлопок» не завжди запобігає зворотному удару полум'ям.
  • Редуктор-випарник при міській експлуатації потребує зливу конденсату.
  • Витрата газу на «Сенсі» в середньому вище, ніж на більш сучасному обладнанні.
  • Водієві доводиться постійно стежити за рівнем суміші пропан-бутану в балоні.

До недоліків додамо проблеми з холостими оборотами і часті помилки налаштувань подачі пропану, тому що редуктор регулюють вручну. Перевірити коректність регулювань неможливо, а покладатися виключно на суб'єктивну оцінку сидящого за кермом - неправильно: якщо машина по відчуттях їде, це не означає, що в камері згоряння всі процеси протікають нормально.

У гонитві за зниженням витрат налаштувальники або самі автовласники збіднюють суміш. Для клапанів і поршнів це не проходить безслідно, тому у машин з другим поколінням газової апаратури проблеми з ДВС зустрічаються часто.

Газ на «Сенс»: ГБО 4 Daewoo Sens (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Єдиний недолік газового обладнання четвертого покоління - водієві не потрібно що-небудь крутити. Після монтажу машина потрапляє в руки налаштувальників. Спершу запускають автокалібровку, щоб завести мотор на пропані. Є думка, що можна обійтися однією автокорекцією, але це помилка - функція якраз і призначена для запуску двигуна на газу, щоб проводити подальші регулювання, але в русі.

Щоб викачати паливні карти, проводять ходові випробування з подальшою діагностикою діагностичним обладнанням - тобто, кожна корекція перевіряється. Модифікації авто без лямбда-зонда налаштовуються за допомогою газоаналізатора - іншого способу дізнатися інформацію про процеси, що відбуваються в циліндрах немає.

В іншому випадку встановлення ГБО на «Сенс» принесе ті ж неприємності, що і у випадку з ручними регулюваннями редуктора-випарника. Налаштування інших примірників перевіряються традиційним способом - комп'ютерною діагностикою.

Мелітопольські мотори обходяться базовою комплектацією газобалонної апаратури. Якщо власник хоче поліпшити характеристики, то швидкісні газові форсунки підуть тільки на користь. Також ми рекомендуємо включати в комплект варіатор УОЗ, тоді за рахунок корекції запалювання вдасться уникнути зниження потужності.

Пропан і бензин згорають з різною швидкістю, і якщо не зробити кут трохи раніше, частина незгорілого газу вилітає в трубу. В результаті ККД слабенького двигуна знижується, а випускні клапани страждають від теплового навантаження. Звичайно, яке ГБО краще ставити на «Сенс», вирішує сам автовласник. Однак вважаємо своїм обов'язком порекомендувати перевірені варіанти комплектацій.