Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Dacia Logan 1.4 2007 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Фотографии установки газа на Dacia Logan 1.4 2007 (4 циліндра), ГБО 4 покоління
Встановлення ГБО на Dacia Logan 1.4 2007 р.в.
Подобрать комплект ГБО под Dacia Logan 1.4 2007
Авто в портфолио > Группа 1
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 км пробігу від Время газа
Окрім заводської гарантії на ГБО, надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Время газа». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хотите получить чек-лист
Как установить ГБО на Dacia Logan 1.4 2007 и на 100% без вреда для двигателя?
Пришлем вам его в мессенджер
Мессенджеры

Газ на авто (ГБО) на Dacia Logan 1.4 2007 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Двигуни моделі мають колосальний ресурс: 400 тис. км пробігу – часто не межа для агрегатів серії K7J. Наявність ГБО на Dacia Logan працює тільки на збільшення безремонтного пробігу, саме тому машина так полюбилася таксистам і корпоративним клієнтам, які експлуатують «Логан» у режимі 24/7/365. Причина надійності мотору полягає в його вдалій конструкції, яку розробили ще у 80-х роках минулого століття.

Протилежний бік надійності агрегатів – високі витрати палива, тому встановлення ГБО на Дачія Логан – звичайне явище.

ГБО на Dacia Logan

ГБО на Dacia Logan: нюанси Dacia Logan 1.4 2007 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Чотирициліндрові мотори являють собою класичний інжектор, тому особливих вимог до комплектації газобалонного обладнання немає, тут встановлюється 4-те покоління ГБО на Дачія Логан.

Окупиться така газифікація вже за 10 тис. км пробігу.

Участь водія у роботі газового обладнання не потрібна: управління паливними режимами, кількість пропан-бутану, що надходить у конкретний момент їзди, і навіть залишок газу в балоні – усе це контролюється електронним блоком управління ГБО (ЕБУ). Щоб устаткування ГБО на Dacia Logan не завдавало клопоту, завдання водія – вчасно заправляти балон і проходити планове ТО обладнання.

До моменту серйозного ремонту або заміни окремих елементів газобалонної системи ваші вкладення в газифікацію окупляться 8–10 разів. Як правило, заміна деяких вузлів потрібна, коли газовий пробіг автомобіля перевищує 80 тис. км пробігу, а саме – редуктор-випарник потребує заміни ремкомплекту. Заміна шлангів (рукавів) і газової магістралі здійснюється тільки за потреби. Головне – вчасно проходити ТО. Ресурс ЕБУ розраховано на весь строк служби автомобіля.

Сказане стосується також інших моделей «Дачіа-Рено», де застосовуються ДВЗ серії K7J. Яка саме комплектація газобалонного обладнання підійде для конкретного автомобіля, підкаже наш консультант.