Наші роботи
Chevrolet

ГБО на Chevrolet Lacetti D-TEC 1.8 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Фотографії встановленого "ГБО 4 покоління" на автомобіль Chevrolet Lacetti D-TEC 1.8 (4 циліндра).

Встановлення ГБО Lovato Smart EXR на Chevrolet Lacetti D-TEC 1.8
Встановлення ГБО Lovato Smart EXR на Chevrolet Lacetti D-TEC 1.8
Загальний вигляд підкапотного простору після установки ГБО Lovato
Загальний вигляд підкапотного простору після установки ГБО Lovato
Блок керування Lovato Smart EXR
Блок керування Lovato Smart EXR
Редуктор Lovato RGJ
Редуктор Lovato RGJ
Форсунки Lovato 2КР
Форсунки Lovato 2КР
Балон тороїдальний на 42 літри
Балон тороїдальний на 42 літри
Заправний пристрій виведено в люк бензобака
Заправний пристрій виведено в люк бензобака
Кнопка перемикання газ-бензин
Кнопка перемикання газ-бензин
Дізнатися вартість ГБО на мій автомобіль

Chevrolet Lacetti D-TEC 1.8 (4 циліндра) с установленной системой ГБО Lovato

Модель оснащувалася «четвірками» – 1,4 л; 1,6 л; 1,8 л.

Перший двигун на Lacetti зустрічається рідко, хоча відомий нашим мотористам по іншим автомобілям, що входять в GM. Решта два - теж хороші знайомі з родоводом, що йде від опельовських агрегатів. Звідси і наявність клапана EGR. Але на роботу газобалонного обладнання він не впливає, якщо система відрегульована правильно. Відзначимо, що 2-е покоління на даних моторах протипоказано через пластиковий колектор. Наявність «антихлопка» не є гарантією, що пластиковий корпус не розірве при зворотному ударі полум'я, тому жоден чесний установник не порадить сюди «газовий карбюратор». В цьому випадку підходить виключно розподілене вприскування газу.

Встановлення ГБО на Шевроле Лачетті: комплектація

Тут застосовують два підходи газифікації авто - підбір агрегатів різних брендів або монтаж монобрендового комплекту. У першому випадку виходять із сумісності окремих елементів обладнання - «мізків», форсунок і редуктора-випарника. В арсеналі маса вже випробуваних варіантів, які відмінно себе зарекомендували. У другому - встановлюється готовий комплект, який показує кращі характеристики з GM`овскими моторами. У даній ситуації ідеальним рішенням залишається Lovato Smart, укомплектований ловатовськими газовими форсунками 2KP і редуктором-випарником RGJ.

Форсунки відносять до розряду скорострільних - вони легко справляються у всьому діапазоні оборотів двигуна. Відповідно і редуктор - його запас потужності перекриває тягові характеристики обох ДВС - і на 1,6, і на 1,8 л. Разом з ЕБК елементи забезпечують пристойну динаміку - газ на Лачетті працює м'яко і без провалів, а перемикання режимів відбувається автоматично.

Що стосується решти комплектації, то тут виходять з умов експлуатації. Наприклад, балон можна використовувати і тороїдальної, і циліндричної форми. Все залежить від пріоритетів автовласника. Однак більшість зараз вибирають ТОР, який поміщають в нішу запаски. При такій компоновці простір в багажнику залишається вільним. Запасне колесо залишають в багажнику, а коли потрібно задіяти весь відсік, то його в чохлі переміщують в салон. Подібний варіант виглядає компромісним.

Також до питання зручності відносять вибір місця під виносний заправний пристрій (ВЗУ). Простору в лючку бензобака вистачає, щоб розмістити там ВЗУ, а сам перехідник нагвинчувати безпосередньо перед заправкою. Однак можна врізатися в бампер і закрити заправний гніздо кришкою, щоб захистити його від бруду.

Що ще включають в комплект ГБО на Лачетті, дізнавайтеся у наших консультантів.

Сподобалася стаття? Поділіться
Час газу – це офіційні
сертифіковані станції з
установлення, обслуговування та ремонту ГБО
Ми отримали сертифікацію виробників систем ГБО, які встановлюємо, а також усі необхідні державні дозвільні документи, у тому числі – від Державної служби з питань праці на роботи підвищеної небезпеки.
0% розстрочка0% розстрочка
Время газа