Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Chevrolet Lacetti D-TEC 1.8 2012 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Фотографії установки ГБО 4 покоління на Chevrolet Lacetti D-TEC 1.8 2012 (4 циліндра)
Lacetti D-TEC 1.8 2012
Подобрать комплект ГБО под Chevrolet Lacetti D-TEC 1.8 2012
Авто в портфолио > Группа 1
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 км пробігу від Время газа
Окрім заводської гарантії на ГБО, надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Время газа». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хотите получить чек-лист
Как установить ГБО на Chevrolet Lacetti D-TEC 1.8 2012 и на 100% без вреда для двигателя?
Пришлем вам его в мессенджер
Мессенджеры

Газ на авто (ГБО) на Chevrolet Lacetti D-TEC 1.8 2012 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Модель оснащувалася «четвірками» – 1,4 л; 1,6 л; 1,8 л.

Перший двигун на Lacetti зустрічається рідко, хоча відомий нашим мотористам по іншим автомобілям, що входять в GM. Решта два - теж хороші знайомі з родоводом, що йде від опельовських агрегатів. Звідси і наявність клапана EGR. Але на роботу газобалонного обладнання він не впливає, якщо система відрегульована правильно. Відзначимо, що 2-е покоління на даних моторах протипоказано через пластиковий колектор. Наявність «антихлопка» не є гарантією, що пластиковий корпус не розірве при зворотному ударі полум'я, тому жоден чесний установник не порадить сюди «газовий карбюратор». В цьому випадку підходить виключно розподілене вприскування газу.

Встановлення ГБО на Шевроле Лачетті: комплектація Chevrolet Lacetti D-TEC 1.8 2012 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Тут застосовують два підходи газифікації авто - підбір агрегатів різних брендів або монтаж монобрендового комплекту. У першому випадку виходять із сумісності окремих елементів обладнання - «мізків», форсунок і редуктора-випарника. В арсеналі маса вже випробуваних варіантів, які відмінно себе зарекомендували. У другому - встановлюється готовий комплект, який показує кращі характеристики з GM`овскими моторами. У даній ситуації ідеальним рішенням залишається Lovato Smart, укомплектований ловатовськими газовими форсунками 2KP і редуктором-випарником RGJ.

Форсунки відносять до розряду скорострільних - вони легко справляються у всьому діапазоні оборотів двигуна. Відповідно і редуктор - його запас потужності перекриває тягові характеристики обох ДВС - і на 1,6, і на 1,8 л. Разом з ЕБК елементи забезпечують пристойну динаміку - газ на Лачетті працює м'яко і без провалів, а перемикання режимів відбувається автоматично.

Що стосується решти комплектації, то тут виходять з умов експлуатації. Наприклад, балон можна використовувати і тороїдальної, і циліндричної форми. Все залежить від пріоритетів автовласника. Однак більшість зараз вибирають ТОР, який поміщають в нішу запаски. При такій компоновці простір в багажнику залишається вільним. Запасне колесо залишають в багажнику, а коли потрібно задіяти весь відсік, то його в чохлі переміщують в салон. Подібний варіант виглядає компромісним.

Також до питання зручності відносять вибір місця під виносний заправний пристрій (ВЗУ). Простору в лючку бензобака вистачає, щоб розмістити там ВЗУ, а сам перехідник нагвинчувати безпосередньо перед заправкою. Однак можна врізатися в бампер і закрити заправний гніздо кришкою, щоб захистити його від бруду.

Що ще включають в комплект ГБО на Лачетті, дізнавайтеся у наших консультантів.