Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Chevrolet Cruze 1.8 2010 (4 циліндра) система ГБО - KME

Фотографії установки ГБО 4 покоління на Chevrolet Cruze 1.8 2010 (4 циліндра)
Встановлення ГБО на Chevrolet Cruze 1.8 2010 (4 циліндра) система ГБО - KME
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 км пробігу від Час Газу
Окрім заводської гарантії на ГБО, надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Час Газу». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хотите получить чек-лист
Как установить ГБО на Chevrolet Cruze 1.8 2010 и на 100% без вреда для двигателя?
Пришлем вам его в мессенджер
Мессенджеры

Газ на авто (ГБО) на Chevrolet Cruze 1.8 2010 (4 циліндра) система ГБО - KME

Модель належить до гольф класу, і в лінійці присутні малокубатурі движки - 1.4 і 1.6 літра, які знайомі нам по автомобілях Опель. Перший йде з турбіною (120 або 140 к.с.), але більш впевнено авто маневрує з мотором 1.8 л (141 к.с.). Витрата палива цього агрегату затьмарює всю радість від динамічної їзди. Тому Шеви - частий гість в центрах Gaz-time. По кожному ДВС накопичилась статистика і з'явилися деякі рекомендації щодо переведення машин на пропан.

Рекомендації по встановленню ГБО на Шевроле Круз в залежності від об'єму двигуна Chevrolet Cruze 1.8 2010 (4 циліндра) система ГБО - KME

1.4 л турбо

Висока потужність з малого обсягу завжди вказує на вимогливість турбодвигунів до палива і мастила. В рівній мірі пред'являються вимоги до газового обладнання - базова комплектація для цього сучасного двигуна не підійде, тому що газ на Шевроле Круз 1.4Т працює разом з бензином. Щоб реалізувати подібний сценарій, потрібен відповідний софт пропанового ЕБК. Крім того, будуть доречні «швидкі» форсунки.

«Четвірка» 1.8 л

Мотор відмінно пристосований до пропан-бутану. Для деяких ринків спочатку випускають газифіковані версії з цим двигуном. Єдиний нюанс - ми рекомендуємо включати в комплект варіатор випередження кута запалювання (УОЗ). У базову комплектацію він не входить. Слабке місце у ДВС - клапани, які страждають від підвищеної теплового навантаження на випуску. УОЗ виключає саму можливість виникнення ситуації, коли порція палива не встигає згоріти в циліндрах до моменту відкриття випускних клапанів.

Атмосферник 1.6 л

Тут якраз ніяких нюансів: Газ на Шевроле Круз 1.6 не вимагає особливих наворотів, тому що це фактично опельовський агрегат 1996 роки розробки. Фамільна хвороба - підвисання клапанів через нагар. Але пропан згорає чисто, тому перехід машини на газ - це як ліки. ДВС йде з гідрокомпенсаторами, що знімає необхідність регулювати зазори. Рекомендуємо прогрівати машину виключно на бензині, і перемикатися на газ трохи пізніше, ніж у інших авто, тому що мотор подтраівает аж до 800С. Звертайте увагу на прокладку ГБЦ і міняйте ремінь ГРМ кожні 60 тис. пробігу.

Балон

Поперек багажника під спинкою заднього ряду сидінь впритул стає циліндричний 100-літровий балон. Доступ до запаски залишається, а простору стає помітно менше. Але частіше ГБО на Chevrolet Cruze комплектують тороїдальною ємністю: у нішу запаски розміщують ТОР 43-53 л в залежності від виробника. Причому фальшпол залишається рівним - висота балону дозволяє.

Сервіс ГБО Cruze

Особливий режим тут не передбачений: нульове ТО проходять після 1-1.5 тис. Пробігу, а далі - кожні 10 тис. Обслуговування полягає в заміні витратних матеріалів та перевірки системи на герметичність. При необхідності оновлюється софт, якщо в міжсервісний інтервал з'явилися поновлення газових налаштувань. Подробиці дізнавайтеся у наших консультантів.

Вам потрібне встановлення ГБО на Chevrolet Cruze 1.8 2010? 🤔
Чому Chevrolet Cruze 1.8 2010 повинне проводитись на сертифікованій станції ? 🤔
Скільки можливо заощадити, якщо встановити ГБО на Chevrolet Cruze 1.8 2010?🤔
Встановлення ГБО на Chevrolet Cruze 1.8 2010, за чи проти?🤔