Скидка на первое обслуживание 100 грн
Знижка у розмірі 100 грн для нових клієнтів на перше обслуговування або ремонт ГБО в мережі «Время газа». Акція діє до 31 березня 2021 року включно.

Детальніше

Скидка на ТО -50%.
ОГО! Знижка на ТО -50%. Акція діє на СТО "Время газа" в м. Бориспіль. Встигніть записатися, поки є місця!

Детальніше

Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

ГБО на Chevrolet Aveo 1.5 2008 (MRC) (4 циліндра) система ГБО - MRC

Фотографії установки на Chevrolet Aveo 1.5 2008 (MRC) (4 циліндра), ГБО 4 покоління
Встановлення ГБО 4 покоління MRC Systems на Chevrolet Aveo 1.5 2008 р. в.
Підібрати комплект під мій автомобіль
Авто в портфолио > Группа 1
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% успішної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО в розстрочку
Справжня Гарантія
Окрім заводської гарантії, надаємо додаткову гарантію 3 роки або 100 000 км пробігу від компанії «Время газа». Вирішуємо гарантійні питання в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хочете отримати чек-лист
Як встановити ГБО на 100% без шкоди для двигуна?
Пришлемо вам його в месенджер
Мессенджеры

Мотори моделі відомі нам по автомобілях Опель минулих генерацій. Це не що інше, як допрацьована GM`овська «четвірка» з чавунним блоком, яку ставили також на Ланоси. Восьмиклапанний 1.5 літровий двигун володіє хорошим ресурсом.

Не дарма для деяких ринків випускають турбо версію потужністю 138 л.с. Але в Україні вони рідкість. А 16-клапанні ДВС отримали пластиковий колектор і позбулися гідрокомпенсаторів, тому на них не ставлять газобалонні комлекти ранніх поколінь. При «сплеску» пластик розриває.

Нюанси комплектації встановлення: слабкі місця, які ми враховуємо

Тут мудрувати нічого. Коли можливо не ускладнювати систему без шкоди ресурсу, ми завжди дотримуємося цього правила. Однак у опельовських двигунів є вроджені слабкі місця.

Вони обов'язково проявляються, якщо газ на Шевроле Авео налаштувати неправильно: 8-клапанники страждають передчасним зносом гідрокомпенсаторів, а 16-клапанники і зовсім ними не обладнані, і навіть на бензині вимагають частого регулювання клапанів.

Щоб реалізувати ресурс та потенціал мотору, рекомендується застосовувати варіатор випередження кута запалювання (УОЗ).

З ним вприскування точніше, а це означає, знижується навантаження на клапани і механізм газорозподілу. Крім того, з варіатором не стане докучати палаючий чек, адже у «шевіків» цієї моделі вкрай чутлива штатна система контролю вприскуванням. З цієї ж причини вибирають газовий софт, що дає широкий простір регулювань.

Тобто, чим більш просунуте ПО в газовому електронному блоці керування (ЕБК), тим точніше вприскування. Звичайно, преміальне ГБО на Chevrolet Aveo ставлять рідко, з економічних міркувань. Але і сильно економити не варто.

Налаштування

Після монтажу комлекту проводять автокалібровку. Але повноцінно експлуатувати авто ще не можна, тому що двигун готовий коректно працювати лише на холостих. Потрібно налаштовувати паливну карту під навантаженням.

Роблять це в русі з підключеним сканером і ноутбуком. Ми вважаємо за краще налаштовувати в реальних дорожніх умовах з подальшою перевіркою коректності регулювань стаціонарним діагностичним обладнанням, можливості якого дозволяють вибудовувати карту точно і з першого разу.