Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Chevrolet Aveo 1.5 2008 (4 циліндра) система ГБО - MRC

Фотографии установки газа на Chevrolet Aveo 1.5 2008 (4 циліндра), ГБО 4 покоління
Встановлення ГБО на Chevrolet Aveo 1.5 2008 р.в.
Подобрать комплект ГБО под Chevrolet Aveo 1.5 2008
Авто в портфолио > Группа 1
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 км пробігу від Время газа
Окрім заводської гарантії на ГБО, надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Время газа». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хотите получить чек-лист
Как установить ГБО на Chevrolet Aveo 1.5 2008 и на 100% без вреда для двигателя?
Пришлем вам его в мессенджер
Мессенджеры

Газ на авто (ГБО) на Chevrolet Aveo 1.5 2008 (4 циліндра) система ГБО - MRC

Мотори моделі відомі нам по автомобілях Опель минулих генерацій. Це не що інше, як допрацьована GM`овська «четвірка» з чавунним блоком, яку ставили також на Ланоси. Восьмиклапанний 1.5 літровий двигун володіє хорошим ресурсом.

Не дарма для деяких ринків випускають турбо версію потужністю 138 л.с. Але в Україні вони рідкість. А 16-клапанні ДВС отримали пластиковий колектор і позбулися гідрокомпенсаторів, тому на них не ставлять газобалонні комлекти ранніх поколінь. При «сплеску» пластик розриває.

Нюанси комплектації встановлення: слабкі місця, які ми враховуємо Chevrolet Aveo 1.5 2008 (4 циліндра) система ГБО - MRC

Тут мудрувати нічого. Коли можливо не ускладнювати систему без шкоди ресурсу, ми завжди дотримуємося цього правила. Однак у опельовських двигунів є вроджені слабкі місця.

Вони обов'язково проявляються, якщо газ на Шевроле Авео налаштувати неправильно: 8-клапанники страждають передчасним зносом гідрокомпенсаторів, а 16-клапанники і зовсім ними не обладнані, і навіть на бензині вимагають частого регулювання клапанів.

Щоб реалізувати ресурс та потенціал мотору, рекомендується застосовувати варіатор випередження кута запалювання (УОЗ).

З ним вприскування точніше, а це означає, знижується навантаження на клапани і механізм газорозподілу. Крім того, з варіатором не стане докучати палаючий чек, адже у «шевіків» цієї моделі вкрай чутлива штатна система контролю вприскуванням. З цієї ж причини вибирають газовий софт, що дає широкий простір регулювань.

Тобто, чим більш просунуте ПО в газовому електронному блоці керування (ЕБК), тим точніше вприскування. Звичайно, преміальне ГБО на Chevrolet Aveo ставлять рідко, з економічних міркувань. Але і сильно економити не варто.

Налаштування

Після монтажу комлекту проводять автокалібровку. Але повноцінно експлуатувати авто ще не можна, тому що двигун готовий коректно працювати лише на холостих. Потрібно налаштовувати паливну карту під навантаженням.

Роблять це в русі з підключеним сканером і ноутбуком. Ми вважаємо за краще налаштовувати в реальних дорожніх умовах з подальшою перевіркою коректності регулювань стаціонарним діагностичним обладнанням, можливості якого дозволяють вибудовувати карту точно і з першого разу.