Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

ГБО на Chery Tiggo (4 циліндра) система ГБО - STAG

Фотографії установки на Chery Tiggo (4 циліндра),
Встановлення ГБО на Chery Tiggo
Підібрати комплект під мій автомобіль
Авто в портфолио > Группа 1
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% успішної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО в розстрочку
Справжня Гарантія
Окрім заводської гарантії, надаємо додаткову гарантію 3 роки або 100 000 км пробігу від компанії «Время газа». Вирішуємо гарантійні питання в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хочете отримати чек-лист
Як встановити ГБО на 100% без шкоди для двигуна?
Пришлемо вам його в месенджер
Мессенджеры
Перше покоління моделі комплектувалося добре знайомим нам мотором, який знаходиться в прямому родинному зв'язку з легендарним 4-циліндровим двигуном «Міцубісі». На цьому движку виріс весь корейський автопром, а слідом і китайський. Ресурс агрегату на пропані вражає: з установкою 4-го покоління 0,5 млн км пробігу – не межа.
У наступній генерації модель отримала ДВЗ Acteco (Євро-4), тому і на нього встановлюється ГБО4. Особливих хвороб у мотора немає. До слова, виробник говорить про ресурс в 1 млн км! Приємно, що за часів «одноразових» ДВЗ хтось ще випускає «ресурсні» агрегати. Перехід на газове паливо тільки посприяє збільшенню безремонтного пробігу, за умови правильної комплектації ГБО.

ГБО на Chery Tiggo

Ставимо газ на Чері Тіго

Ні перший агрегат, ні наступні модифікації двигунів Chery Tiggo не комплектуються складними системами впорскування – у всякому разі, поки. Це означає, що тут можна встановити бюджетну комплектацію газобалонної установки. Головне – щоб продуктивність газових форсунок і редуктора-випарника відповідала потужності мотора. Також не можна ігнорувати налаштування обладнання після монтажу.
 
Щоб газ на Чері Тіго працював нормально, спочатку «викочують» паливну карту. Потім майстер перевіряє отримані налаштування за допомогою діагностики. За необхідності в паливну карту вносяться корегування, і тільки після цього машина готова до повноцінної експлуатації.
 
З особливостей монтажу виділимо компоновку газового балону: у Тігго немає звичної ніші під запаску, тому балон розміщують в багажнику або підвішують зовні. В обох випадках можна застосувати циліндричну ємність на 50 л. Для зовнішнього розміщення застосовують посудини з потовщеними стінками. Компонування інших вузлів і агрегатів газобалонного обладнання на борту Tiggo мало чим відрізняється від інших моделей.
 
Якщо вас цікавить встановлення ГБО на Чері Тіго, задавайте питання нашому консультанту.