Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Chery Tiggo (4 циліндра) система ГБО - STAG

Фотографії установки ГБО 4 покоління на Chery Tiggo (4 циліндра)
Встановлення ГБО на Chery Tiggo (4 циліндра) система ГБО - STAG
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 км пробігу від Час Газу
Окрім заводської гарантії на ГБО, надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Час Газу». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хотите получить чек-лист
Как установить ГБО на Chery Tiggo и на 100% без вреда для двигателя?
Пришлем вам его в мессенджер
Мессенджеры

Газ на авто (ГБО) на Chery Tiggo (4 циліндра) система ГБО - STAG

Перше покоління моделі комплектувалося добре знайомим нам мотором, який знаходиться в прямому родинному зв'язку з легендарним 4-циліндровим двигуном «Міцубісі». На цьому движку виріс весь корейський автопром, а слідом і китайський. Ресурс агрегату на пропані вражає: з установкою 4-го покоління 0,5 млн км пробігу – не межа.
У наступній генерації модель отримала ДВЗ Acteco (Євро-4), тому і на нього встановлюється ГБО4. Особливих хвороб у мотора немає. До слова, виробник говорить про ресурс в 1 млн км! Приємно, що за часів «одноразових» ДВЗ хтось ще випускає «ресурсні» агрегати. Перехід на газове паливо тільки посприяє збільшенню безремонтного пробігу, за умови правильної комплектації ГБО.

ГБО на Chery Tiggo

Ставимо газ на Чері Тіго Chery Tiggo (4 циліндра) система ГБО - STAG

Ні перший агрегат, ні наступні модифікації двигунів Chery Tiggo не комплектуються складними системами впорскування – у всякому разі, поки. Це означає, що тут можна встановити бюджетну комплектацію газобалонної установки. Головне – щоб продуктивність газових форсунок і редуктора-випарника відповідала потужності мотора. Також не можна ігнорувати налаштування обладнання після монтажу.
 
Щоб газ на Чері Тіго працював нормально, спочатку «викочують» паливну карту. Потім майстер перевіряє отримані налаштування за допомогою діагностики. За необхідності в паливну карту вносяться корегування, і тільки після цього машина готова до повноцінної експлуатації.
 
З особливостей монтажу виділимо компоновку газового балону: у Тігго немає звичної ніші під запаску, тому балон розміщують в багажнику або підвішують зовні. В обох випадках можна застосувати циліндричну ємність на 50 л. Для зовнішнього розміщення застосовують посудини з потовщеними стінками. Компонування інших вузлів і агрегатів газобалонного обладнання на борту Tiggo мало чим відрізняється від інших моделей.
 
Якщо вас цікавить встановлення ГБО на Чері Тіго, задавайте питання нашому консультанту.
Вам потрібне встановлення ГБО на Chery Tiggo? 🤔
Чому Chery Tiggo повинне проводитись на сертифікованій станції ? 🤔
Скільки можливо заощадити, якщо встановити ГБО на Chery Tiggo?🤔
Встановлення ГБО на Chery Tiggo, за чи проти?🤔