Наші роботи
Chery

ГБО на Chery Tiggo (4 циліндра) система ГБО - STAG

Фотографії встановленого ГБО на автомобіль Chery Tiggo (4 циліндра).

Встановлення ГБО на Chery Tiggo
Встановлення ГБО на Chery Tiggo
Циліндричний балон
Циліндричний балон
Кнопка перемикання газ/бензин
Кнопка перемикання газ/бензин
Заправний пристрій поряд з горловиною бензобака
Заправний пристрій поряд з горловиною бензобака
Газовий редуктор Tomasetto Alaska
Газовий редуктор Tomasetto Alaska
Електронний блок управління
Електронний блок управління
Загальний вигляд підкапотного простору
Загальний вигляд підкапотного простору
Дізнатися вартість ГБО на мій автомобіль

Chery Tiggo (4 циліндра) с установленной системой ГБО STAG

Перше покоління моделі комплектувалося добре знайомим нам мотором, який знаходиться в прямому родинному зв'язку з легендарним 4-циліндровим двигуном «Міцубісі». На цьому движку виріс весь корейський автопром, а слідом і китайський. Ресурс агрегату на пропані вражає: з установкою 4-го покоління 0,5 млн км пробігу – не межа.
У наступній генерації модель отримала ДВЗ Acteco (Євро-4), тому і на нього встановлюється ГБО4. Особливих хвороб у мотора немає. До слова, виробник говорить про ресурс в 1 млн км! Приємно, що за часів «одноразових» ДВЗ хтось ще випускає «ресурсні» агрегати. Перехід на газове паливо тільки посприяє збільшенню безремонтного пробігу, за умови правильної комплектації ГБО.

ГБО на Chery Tiggo

Ставимо газ на Чері Тіго

Ні перший агрегат, ні наступні модифікації двигунів Chery Tiggo не комплектуються складними системами впорскування – у всякому разі, поки. Це означає, що тут можна встановити бюджетну комплектацію газобалонної установки. Головне – щоб продуктивність газових форсунок і редуктора-випарника відповідала потужності мотора. Також не можна ігнорувати налаштування обладнання після монтажу.
 
Щоб газ на Чері Тіго працював нормально, спочатку «викочують» паливну карту. Потім майстер перевіряє отримані налаштування за допомогою діагностики. За необхідності в паливну карту вносяться корегування, і тільки після цього машина готова до повноцінної експлуатації.
 
З особливостей монтажу виділимо компоновку газового балону: у Тігго немає звичної ніші під запаску, тому балон розміщують в багажнику або підвішують зовні. В обох випадках можна застосувати циліндричну ємність на 50 л. Для зовнішнього розміщення застосовують посудини з потовщеними стінками. Компонування інших вузлів і агрегатів газобалонного обладнання на борту Tiggo мало чим відрізняється від інших моделей.
 
Якщо вас цікавить встановлення ГБО на Чері Тіго, задавайте питання нашому консультанту.
Сподобалася стаття? Поділіться
Час газу – це офіційні
сертифіковані станції з
установлення, обслуговування та ремонту ГБО
Ми отримали сертифікацію виробників систем ГБО, які встановлюємо, а також усі необхідні державні дозвільні документи, у тому числі – від Державної служби з питань праці на роботи підвищеної небезпеки.
0% розстрочка0% розстрочка
Время газа