Наші роботи
Chery

ГБО на Chery Amulet (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Фотографії встановленого ГБО на автомобіль Chery Amulet (4 циліндра).

Встановлення ГБО на Chery Amulet
Встановлення ГБО на Chery Amulet
Загальний вигляд з ГБО
Загальний вигляд з ГБО
Кнопка перемикання палива Lovato
Кнопка перемикання палива Lovato
Форсунки газові Lovato
Форсунки газові Lovato
Газовий редуктор Lovato
Газовий редуктор Lovato
Заправний пристрій під бампером
Заправний пристрій під бампером
Монтаж ГБО на СТО Час газу Київ
Монтаж ГБО на СТО Час газу Київ
Дізнатися вартість ГБО на мій автомобіль

Chery Amulet (4 циліндра) с установленной системой ГБО Lovato

Двигун Chery добре відомий мотористам по фордівським моделям 90-х років - чавунний блок плюс алюмінієва «голова». Хіба що колектор трохи відрізняється дизайном. З недоліків - гучний.

Зате надійний і невибагливий. Правда, в китайському виконанні нерідко зустрічається відвертий брак. Тому перед монтажем газобалонної апаратури рекомендується пройти ретельну діагностику мотору.

Виникаючі проблеми

На практиці ми часто стикаємося з недогрівом або з повільним прогрівом двигуна, через що перехід на пропан відбувається пізніше, ніж хотілося б власнику авто. Хоча редуктор-випарник до системи охолодження автомобіля підключений згідно науці.

Газове обладнання тут ні при чому

Так проявляється конструкційна особливість моделі, а ГБО на Чері Амулет лише виявляє її.

Справа в тому, що помпа ганяє частину антифризу по великому колу, тому прогрів відбувається довше. Особливо це помітно в мороз, коли і без газового комплекту в салоні прохолодно. Видно китайські інженери перестрахувалися, побоюючись перегріву ДВС. Є кілька рішень цієї проблеми. Детальніше дізнавайтеся в центрах Час Газу.

Додатковий софт буде перевагою

Ще одна особливість - мотор любить високі обороти, а короткі передачі тільки сприяють розкрутці двигуна. Тож не дивно, адже колись фордівці створили його для спорту. Адже саме в динамічній їзді проявляється точність налаштувань апаратури.

Щоб зберегти бензиновий стиль їзди застосовують варіатор УОЗ і просунутий софт, що дозволяє налаштувати паливну карту до 5000 об / хв. Тоді газ на Чері Амулет нічим себе не видасть. При цьому витрата не перевищить плюс 15% до бензиновому.

Налаштування та сервіс

Після монтажу машину відчувають в русі, заодно доводять налаштування системи за допомогою діагностичного обладнання. В процесі ходових випробувань в центрах Час Газу відтворюють режими реальної їзди, щоб точніше зробити остаточне регулювання.

Перше ТО проходять через 1000 км пробігу: систему оглядають на витік, газовий ЕБК сканують сервісним ПО. За цей період себе проявляють неточності і помилки. Далі дотримується звичайна періодичність - кожні 10000 км. До 60000 сервіс обмежується заміною витратних матеріалів.

Приїжджайте до нас на монтаж і ТО. Працюємо з понеділка по суботу.

Сподобалася стаття? Поділіться
Час газу – це офіційні
сертифіковані станції з
установлення, обслуговування та ремонту ГБО
Ми отримали сертифікацію виробників систем ГБО, які встановлюємо, а також усі необхідні державні дозвільні документи, у тому числі – від Державної служби з питань праці на роботи підвищеної небезпеки.
0% розстрочка0% розстрочка
Время газа