Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Chery Amulet (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Фотографії установки ГБО 4 покоління на Chery Amulet (4 циліндра)
Встановлення ГБО на Chery Amulet (4 циліндра) система ГБО - Lovato
Ще установки ГБО на Chery Amulet
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 км пробігу від Час Газу
Окрім заводської гарантії на ГБО, надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Час Газу». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хочете отримати чек-лист.
Як встановити ГБО на Chery Amulet і на 100% без шкоди для двигуна?
Вишлемо вам його в месенджер
Мессенджеры

Газ на авто (ГБО) на Chery Amulet (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Двигун Chery добре відомий мотористам по фордівським моделям 90-х років - чавунний блок плюс алюмінієва «голова». Хіба що колектор трохи відрізняється дизайном. З недоліків - гучний.

Зате надійний і невибагливий. Правда, в китайському виконанні нерідко зустрічається відвертий брак. Тому перед монтажем газобалонної апаратури рекомендується пройти ретельну діагностику мотору.

Виникаючі проблеми Chery Amulet (4 циліндра) система ГБО - Lovato

На практиці ми часто стикаємося з недогрівом або з повільним прогрівом двигуна, через що перехід на пропан відбувається пізніше, ніж хотілося б власнику авто. Хоча редуктор-випарник до системи охолодження автомобіля підключений згідно науці.

Газове обладнання тут ні при чому

Так проявляється конструкційна особливість моделі, а ГБО на Чері Амулет лише виявляє її.

Справа в тому, що помпа ганяє частину антифризу по великому колу, тому прогрів відбувається довше. Особливо це помітно в мороз, коли і без газового комплекту в салоні прохолодно. Видно китайські інженери перестрахувалися, побоюючись перегріву ДВС. Є кілька рішень цієї проблеми. Детальніше дізнавайтеся в центрах Час Газу.

Додатковий софт буде перевагою

Ще одна особливість - мотор любить високі обороти, а короткі передачі тільки сприяють розкрутці двигуна. Тож не дивно, адже колись фордівці створили його для спорту. Адже саме в динамічній їзді проявляється точність налаштувань апаратури.

Щоб зберегти бензиновий стиль їзди застосовують варіатор УОЗ і просунутий софт, що дозволяє налаштувати паливну карту до 5000 об / хв. Тоді газ на Чері Амулет нічим себе не видасть. При цьому витрата не перевищить плюс 15% до бензиновому.

Налаштування та сервіс

Після монтажу машину відчувають в русі, заодно доводять налаштування системи за допомогою діагностичного обладнання. В процесі ходових випробувань в центрах Час Газу відтворюють режими реальної їзди, щоб точніше зробити остаточне регулювання.

Перше ТО проходять через 1000 км пробігу: систему оглядають на витік, газовий ЕБК сканують сервісним ПО. За цей період себе проявляють неточності і помилки. Далі дотримується звичайна періодичність - кожні 10000 км. До 60000 сервіс обмежується заміною витратних матеріалів.

Приїжджайте до нас на монтаж і ТО. Працюємо з понеділка по суботу.

Вам потрібне встановлення ГБО на Chery Amulet? 🤔
Чому Chery Amulet повинне проводитись на сертифікованій станції ? 🤔
Скільки можливо заощадити, якщо встановити ГБО на Chery Amulet?🤔
Встановлення ГБО на Chery Amulet, за чи проти?🤔