Наші роботи
BMW

ГБО на BMW X5 4.4 2002 (8 циліндрів) система ГБО - Lovato

Фотографії встановленого "ГБО 4 покоління" на автомобіль BMW X5 4.4 2002 (8 циліндрів).

Встановлення ГБО на БМВ 4 покоління LOVATO C-OBD-II 8ц на BMW X5 4.4 2002 р. в.
Встановлення ГБО на БМВ 4 покоління LOVATO C-OBD-II 8ц на BMW X5 4.4 2002 р. в.
Кнопка перемикання палива газ-бензин
Кнопка перемикання палива газ-бензин
Загальний вигляд підкапотного простору
Загальний вигляд підкапотного простору
Форсунки Lovato, редуктор Lovato
Форсунки Lovato, редуктор Lovato
Заправний пристрій врізаний в люк бензобака
Заправний пристрій врізаний в люк бензобака
Балон ХПТ на 90 л.
Балон ХПТ на 90 л.
Дізнатися вартість ГБО на мій автомобіль

BMW X5 4.4 2002 (8 циліндрів) с установленной системой ГБО Lovato

Мабуть, це єдиний кросовер, здатний позмагатися в керованості на віражах та динаміці на рівні з по-справжньому злими купе, за що модель і потрапила в розряд культових.

За гостроту відчуттів в поворотах відповідають налаштування шасі, в створенні якого у «баварців» мало конкурентів. Ну, а прискорення забезпечують знамениті V6 і V8 - справжні шедеври конструкторів «Баварських моторних заводів». Правда, досконала у всіх відносинах техніка вимагає уваги: ​​за рівнем мастила потрібно постійно стежити через його підвищеної витрати, в бак слід заливати якісний бензин, а при перекладі машини на газ - коректно налаштовувати вприскування, тому що мюнхенські мотори не переносять перезбагачених або збіднених сумішей.

Як працює комлект ГБО на БМВ Х5

Тут головний принцип - «не нашкодь». Нікому не хочеться перетворювати вовка в вівцю. У той же час перші повинні бути ситими, а другі - цілими. Тому, проаналізувавши історію монтажів та експлуатації «іксів» з 4,4-літровою "вісімкою", рекомендуємо для цього мотора «мізки» Lovato з OBD-корекцією. По-перше, у італійців вийшла програма, яка в режимі реального часу коригує вприскування, підлаштовуючись під склад паливної порції тут і зараз. По-друге, подібна єдність газового софта і паливних алгоритмів окремо взятої моделі зустрічається на універсальному ПО не часто.

Але ж ми знаємо, що «баварці» вкрай чутливі до складу суміші.

Більш того, збіднена суміш неминуче призводить до перегріву клапанів, що в середовищі мотористів називають прогаром. Щоб газ на БМВ Х5 не перетворився на джерело проблеми, в першу чергу звертають увагу на здатність пропанового софта слідувати штатним налаштувань бортового комп'ютера (БК), вчасно перехоплювати сигнали БК, коригувати їх і посилати імпульси до газових форсунок. Процес циклічний і протікає миттєво, але в сповільненій зйомці він виглядає так: штатний БК аналізує склад порції і віддає сигнал бензофорсам про час відкриття, ЕБК перехоплює імпульс і на підставі отриманої інформації віддає вказівку газофорсам.

Швидкість і коректність роботи «газового мозку» впливає на точність паливної суміші при їзді на пропан-бутані.

Ловатовці впоралися із завданням краще за всіх, якщо порівнювати з іншими універсальними програмами, - BMW X5 з ГБО зберігає свій фірмовий характер і в той же час їде економно. Запас ходу можна збільшити вдвічі, встановивши пропановий балон на 90 л. Виходить, і вовки ситі, і вівці цілі. Альтернативою тут може стати обладнання преміальних брендів з персоніфікованої програмою. Однак для деяких модифікацій двигунів ранніх років випуску не завжди є персональні прошивки. Та й ціна подібної апаратури для уживаного авто не дуже підходить.

Щоб докладніше дізнатися про комплектації газобалонних комплектів звертайтеся до наших консультантів.

Сподобалася стаття? Поділіться
Час газу – це офіційні
сертифіковані станції з
установлення, обслуговування та ремонту ГБО
Ми отримали сертифікацію виробників систем ГБО, які встановлюємо, а також усі необхідні державні дозвільні документи, у тому числі – від Державної служби з питань праці на роботи підвищеної небезпеки.
0% розстрочка0% розстрочка
Время газа