Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на BMW X5 3.0 Е70 2007 (6 циліндрів) система ГБО - Lovato

Фотографії установки ГБО на BMW X5 3.0 Е70 2007 (6 циліндрів), ГБО 4 покоління
Встановлення ГБО на BMW X5 3.0 Е70 2007 р.в.
Підібрати комплект під мій автомобіль
Авто в портфолио > Группа 1
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 км пробігу від Время газа
Окрім заводської гарантії, надаємо додаткову гарантію 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Время газа». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хочете отримати чек-лист
Як встановити ГБО на 100% без шкоди для двигуна?
Пришлемо вам його в месенджер
Мессенджеры

Газ на авто (ГБО) на BMW X5 3.0 Е70 2007 (6 циліндрів) система ГБО - Lovato

У моделі дуже широка лінійка двигунів. Встановлення ГБО на BMW X5 Е70, а точніше – комплектація газової системи, досить сильно залежить від типу двигуна. Яке обладнання підходить конкретно для вашого автомобіля, уточнюйте в нашого консультанта. Найбільш поширеними бензиновими агрегатами для баварського кросовера вважаються трилітрові «шістки», тому з них і почнемо.

Двигуни серії N52 не мають «фамільних» нюансів, які б перешкоджали їх газифікації. Навпаки, газ на БМВ Х5 Е70 позбавить автовласника хвилювання за якість палива, адже пропан-бутан складно розбавити або «зіпсувати». Октанове число нафтового газу залишається стабільним на будь-якій газовій заправці. Крім того, пропан згоряє чистіше від бензину, а отже, строк експлуатації каталізаторів збільшується.

 

Встановлення ГБО на БМВ bmv x5 Е70

 

Установлення ГБО на BMW X5 Е70: комплектація BMW X5 3.0 Е70 2007 (6 циліндрів) система ГБО - Lovato

Сучасні баварські мотори зазвичай оснащуються фірмовими системами зміни фаз газорозподілу і регулювання підйому клапанів (Vanos і Valvetronic). Тому комплектація ГБО на БМВ Х5 Е70 не може бути бюджетною. Якщо двигун не обладнаний прямим упорскуванням, то можна використовувати комплекти середнього цінового сегменту.

Головна ознака підходящої комплектації – наявність електронного блоку управління (ЕБУ) з розширеними налаштуваннями.

Важливо, щоб газовий ЕБУ мав можливість зв'язку з бортовим комп'ютером автомобіля (БК) через OBD-роз'єм. Тоді подача газу на BMW X5 e70 регулюється в режимі реального часу, і газовий блок точно слідує бензиновій програмі, а отже, час упорскування і обсяг газу, що подається, відповідають режиму їзди в конкретний момент.

Помилки в сумішоутворенні та невідповідні налаштуванн я призводять до передчасного спрацьовування клапанів і каталізаторів.

Для вимогливих моторів, до яких агрегати БМВ відносять насамперед, точність упорскування – це основна умова збереження ресурсу. Наприклад, встановлення ГБО на БМВ Х5 Е70 MRC комплектується електронним газовим блоком MRC G-03 OBD або MRC Power для 6-циліндрового мотора.

Газовий блок управління MRC здатний діагностувати і керувати компонентами газобалонної системи, а також миттєво реагувати на зміни режиму їзди, знімаючи показники з БК. Крім того, ці блоки прекрасно налаштовуються. Система автокалібровок тут одна з найкращих у сегменті. Однак відповідний комплект ГБО на BMW X5 Е70 – це не тільки електроніка і грамотний монтаж, а й відповідні компоненти газової системи.

Головними елементами традиційно вважаються газові форсунки і редуктор-випарник.

До комплекту ГБО на БМВ Х5 Е70 із шестициліндровим двигуном входять шість форсунок – по одній на кожний циліндр. При виборі звертають увагу на два показники – потужність і швидкість спрацьовування штока. Якщо з першим показником усе зрозуміло – форсунки підбираються відповідно до потужності двигуна, то у випадку із «скорострільністю» слід орієнтуватися на характеристики бензинових форсунок: бажано, щоб газові форсунки не поступались у швидкості бензиновим аналогам.

Ще один нюанс – виробник. Наприклад, якщо встановлення газу на BMW X5 Е70 комплектується газовими блоками MRC Systems, то використовувати газові форсунки сторонніх виробників – не найкраще рішення. Це стосується цілого ряду брендів. На щастя, у європейців – дуже широка лінійка газових форсунок із високою «скорострільністю». Є також ЕБУ, які не конфліктують із компонентами інших виробників. Детальніше про це дізнавайтесь у нашого консультанта.

Не менш важливим компонентом ГБО на BMW X5 Е70 є редуктор-випарник.

Його характеристики залежать від потужності двигуна. При виборі рекомендуємо брати агрегат із 20-процентним запасом потужності. Логіка такого підходу така: вища потужність, нижче критичне навантаження, а отже, строк експлуатації редуктора-випарника буде більшим. За умови, звичайно, дотримання міжсервісного інтервалу.

Встановлення Гбо на БМВ Х5Е70

Газ на БМВ Х5 Е70: ремонт і сервіс BMW X5 3.0 Е70 2007 (6 циліндрів) система ГБО - Lovato

Міжсервісний інтервал газобалонної системи становить 10 тис. км пробігу, якщо виробник не висуває інших вимог для збереження заводської гарантії. Технічне обслуговування полягає в заміні фільтруючих елементів і перевірці з'єднань на предмет витоків.

Ресурс головних компонентів ГБО перевищує 100 тис. км, тому до моменту планового ремонту агрегатів або заміни рукавів і трубопроводу встановлення газу на БМВ х5 Е70 окупається кілька разів. Ціни на окремі сервісні операції дивіться у відповідному розділі нашого сайту або уточнюйте в консультанта.