График работы наших станций на майские праздники
Увага! Графік роботи на 9, 10 травня! Друзі, 9 і 10 травня всі наші СТО працюють за звичайним графіком. Сонячних Вам вихідних!
Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

ГБО на BMW E 34 520I (6 циліндрів) система ГБО - STAG

Фотографії установки на BMW E 34 520I (6 циліндрів), ГБО 4 покоління
Встановлення ГБО на bmw: 4 покоління Stag 300
Підібрати комплект під мій автомобіль
Авто в портфолио > Группа 1
Ще установки на BMW
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% успішної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО в розстрочку
Справжня Гарантія
Окрім заводської гарантії, надаємо додаткову гарантію 3 роки або 100 000 км пробігу від компанії «Время газа». Вирішуємо гарантійні питання в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хочете отримати чек-лист
Як встановити ГБО на 100% без шкоди для двигуна?
Пришлемо вам його в месенджер
Мессенджеры

Ця легендарна для всіх автомобілістів пострадянського простору модель оснащувалася широкою лінійкою баварських моторів - від 4-циліндрових до V8. Знамениті агрегати М50 також входять до цього переліку. У багатьох ДВС є карбюраторне минуле. «Баварці» вимогливі до якості палива та мастила, і вимагають нормального сервісного обслуговування.

Пропан-бутан переноситься двигунами нормально, а деякі модифікації автомобіля в цьому кузові оснащувалися газобалонними комлектами з конвеєру, правда - метановими. При газифікації перевагу віддають обладнання 4-го покоління, хоча перший час ставилося і 2-е. Однак ми категорично не рекомендуємо використання примітивного ГБО 2 на інжекторних авто, тому варто віддати перевагу сучасній технологи. Тим більше, що особливих вимог до елементів газового комплекту тут немає.

Встановлення ГБО на БМВ Е34: нюанси

Особливості конструкції дозволяють обходитися базовими комплектами. Проте, будь-яке поліпшення позначається на роботі системи тільки позитивно. Хоч штатні бензофорси не відрізняються високою швидкістю спрацьовування - така особливість марки - вимоги до продуктивності газових форсунок ігнорувати не можна. Вони повинні відповідати потужності мотору, інакше зниження потужності і провали тяги під навантаженням неминучі.

Такі ж вимоги до редуктора-випарника - не можна ставити редуктори малої потужності. Рекомендуємо використовувати варіанти з 20-відсотковим запасом продуктивності, тоді питань зі стабільністю роботи мотору на газі не виникне.