Наші роботи
BMW

ГБО на BMW E 34 520I (6 циліндрів) система ГБО - STAG

Фотографії встановленого "ГБО 4 покоління" на автомобіль BMW E 34 520I (6 циліндрів).

Встановлення ГБО на bmw: 4 покоління Stag 300
Встановлення ГБО на bmw: 4 покоління Stag 300
Кнопка перемикання палива газ-бензин Stag
Кнопка перемикання палива газ-бензин Stag
Форсунки HANA
Форсунки HANA
Газовий редуктор KME Silver і фільтр тонкого очищення з відстійником
Газовий редуктор KME Silver і фільтр тонкого очищення з відстійником
Встановлення ГБО на БМВ
Встановлення ГБО на БМВ
Заправний пристрій виведено під бампер
Заправний пристрій виведено під бампер
Балон циліндричний на 60 л
Балон циліндричний на 60 л
Дізнатися вартість ГБО на мій автомобіль

BMW E 34 520I (6 циліндрів) с установленной системой ГБО STAG

Ця легендарна для всіх автомобілістів пострадянського простору модель оснащувалася широкою лінійкою баварських моторів - від 4-циліндрових до V8. Знамениті агрегати М50 також входять до цього переліку. У багатьох ДВС є карбюраторне минуле. «Баварці» вимогливі до якості палива та мастила, і вимагають нормального сервісного обслуговування.

Пропан-бутан переноситься двигунами нормально, а деякі модифікації автомобіля в цьому кузові оснащувалися газобалонними комлектами з конвеєру, правда - метановими. При газифікації перевагу віддають обладнання 4-го покоління, хоча перший час ставилося і 2-е. Однак ми категорично не рекомендуємо використання примітивного ГБО 2 на інжекторних авто, тому варто віддати перевагу сучасній технологи. Тим більше, що особливих вимог до елементів газового комплекту тут немає.

Встановлення ГБО на БМВ Е34: нюанси

Особливості конструкції дозволяють обходитися базовими комплектами. Проте, будь-яке поліпшення позначається на роботі системи тільки позитивно. Хоч штатні бензофорси не відрізняються високою швидкістю спрацьовування - така особливість марки - вимоги до продуктивності газових форсунок ігнорувати не можна. Вони повинні відповідати потужності мотору, інакше зниження потужності і провали тяги під навантаженням неминучі.

Такі ж вимоги до редуктора-випарника - не можна ставити редуктори малої потужності. Рекомендуємо використовувати варіанти з 20-відсотковим запасом продуктивності, тоді питань зі стабільністю роботи мотору на газі не виникне.

Сподобалася стаття? Поділіться
Час газу – це офіційні
сертифіковані станції з
установлення, обслуговування та ремонту ГБО
Ми отримали сертифікацію виробників систем ГБО, які встановлюємо, а також усі необхідні державні дозвільні документи, у тому числі – від Державної служби з питань праці на роботи підвищеної небезпеки.
0% розстрочка0% розстрочка
Время газа