Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

ГБО на Audi Q7 FSI (6 циліндрів) система ГБО - STAG

Фотографії установки на Audi Q7 FSI (6 циліндрів), ГБО 4 покоління
Монтаж ГБО-4 Stag 400 DPI (Польща) на Audi Q7 FSI
Підібрати комплект під мій автомобіль
Авто в портфолио > Группа 1
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% успішної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО в розстрочку
Справжня Гарантія
Окрім заводської гарантії, надаємо додаткову гарантію 3 роки або 100 000 км пробігу від компанії «Время газа». Вирішуємо гарантійні питання в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хочете отримати чек-лист
Як встановити ГБО на 100% без шкоди для двигуна?
Пришлемо вам його в месенджер
Мессенджеры

Преміальний кросовер оснащується моторами, які відповідають статусу авто. Однак за бадьору їзду доводиться розплачуватися підвищеною витратою бензину найвищого ґатунку. Можливість перейти на газ автовласниками Ку7 зазвичай не упускається, тому модель - частий гість в наших боксах для монтажу.

Мотори - безпосередні, тому від думки поставити бюджетний комплект доведеться відмовитись. Справа в тому, що рідні бензинові форсунки на цих двигунах розташовані прямо в камері згоряння. Температура там пекельна, але циркулює через працюючі форсунки бензин знімає термонавантаження. Щоб вони не плавилися і не перегрівалися в газовому режимі, реалізують особливий алгоритм роботи мотора на пропані.

Як працює газ на «Ауді» Q7? Холодний пуск і прогрів двигуна відбуваються на бензині - на цьому загальне в роботі ГБО для традиційних інжекторів і моторів з безпосереднім вприскуванням закінчується. Коли електроніка включає газовий режим, бензинові форсунки повністю не відключаються. Спеціальна програма вприскування влаштована так, щоб через бензофорси періодично проходив бензин в тій кількості, якого достатньо для охолодження корпусу форсунки. Основним паливом виступає пропан. Його співвідношення до бензину становить 9: 1. Зі збільшенням навантаження на двигун частка бензину збільшується.

Для реалізації спільного вприскування газ / бензин потрібна особлива програма. Налаштовувач активує потрібну прошивку в ЕБК через інтерфейс. Якщо вирішили поставити газ на Ауді Q7 і хочете уточнити деталі, то звертайтеся до наших консультантів. В наявності кілька варіантів комплектацій, які себе вже зарекомендували.