Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Audi Q5 2.0 (CPMB) 2016 (4 циліндра) система ГБО - KME

Фотографії установки ГБО 4 покоління на Audi Q5 2.0 (CPMB) 2016 (4 циліндра)
Встановлення ГБО на Audi Q5 2.0 (CPMB) 2016 (4 циліндра) система ГБО - KME
Розрахунок витрати та економії
від встановлення ГБО на станціях «Час Газу» для Audi Q5 2.0 (CPMB) 2016
Протягом 10 хвилин отримайте точну калькуляцію окупності ГБО для вашого Audi Q5 2.0 (CPMB) 2016
Дисклеймер: точність розрахунку залежить багатьох чинників. Розрахунок нижче – усереднений. Ми наводимо його для того, щоб ви могли скласти загальне уявлення про вигоду їзди газом для вашого авто.
Бензин
Газ
Різниця
Об'єм бака
75 л
42 л
-33 л
Вартість повного бака
3485.25 ₴
885.36 ₴
-2599.89 ₴
Витрата на 100 км
місто 8.6 л
місто 9.89 л
1.29 л
траса 6.6 л
траса 7.59 л
0.99 л
Поїздка на одному баку
місто 872 км
місто 425 км
-447 км
траса 1136 км
траса 553 км
-583 км
Ціна палива
46.47 ₴
21.08 ₴
25.39 ₴ (на 55% дешевше)
Цена поездки 1000 км
місто 3996 ₴
місто 2085 ₴
1912 ₴ (на 48% дешевше)
траса 3067 ₴
траса 1600 ₴
1467 ₴ (на 48% дешевше)
Щомісячні витрати при пробігу 10 000 км у змішаному режимі
місто 35317 ₴
місто 18424 ₴
16893 ₴ (на 48% дешевше)
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор – це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху забезпечують інші комплектуючі.
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 кілометрів пробігу від Час Газу
Окрім заводської гарантії на ГБО надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО – 5 років чи 200 000 кілометрів пробігу від компанії «Час Газу». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хочете отримати чек-лист.
Як встановити ГБО на Audi Q5 2.0 (CPMB) 2016 і на 100% без шкоди для двигуна?
Вишлемо вам його в месенджер

Установлення ГБО на Ауді Q5: як знизити витрати на пальному?

Німецька марка користується популярністю серед жителів України. Представницькі, спортивні авто і паркетники цієї марки нерідко характеризуються підвищеними витратами бензину. Тому мережа спеціалізованих СТО «Час Газу» в Києві пропонує власникам «Ауді» перевести свою техніку на альтернативний, економічний варіант – автогаз. Це дозволить знизити фінансові витрати і збільшити пробіг авто без дозаправки. Роботи із встановлення газу на «Ауді» Q5 проводяться на сучасному спецобладнанні й займають не більше шести годин.

Чому треба встановити ГБО на Ауді Q5

П'ять причин установити газ на «Ауді» Q5 на СТО «Час Газу»

 1. Ліцензування. Встановлення ГБО на «Ауді» Q5 – вузькопрофільна процедура, яка не потребує глобальних змін у паливній системі автомобіля. Мережа спеціалізованих СТО «Час Газу» встановлює ГБО на модель Audi Q5, тому що має значне число успішно переобладнаних авто цієї марки з їх нерідко складними двигунами.
 2. Постійне підвищення кваліфікації. Співробітники мережі спеціалізованих СТО «Час Газу» постійно навчаються на спеціальних курсах від виробників сучасного газового обладнання. Постійне підвищення кваліфікації дозволяє майстрам, які встанавлюють газ на «Ауді» Q5, кваліфіковано підходити до завдань монтажу та налаштування газобалонних елементів, а також підбору запчастин. Відповідальний підхід до встановлення ГБО на «Ауді» Q5 підвищує надійність роботи системи на цій легендарній німецькій марці.
 3. Подвійний контроль. Над завданням монтажу газової установки на «Ауді» Q5 на станції мережі спеціалізованих СТО «Час Газу» паралельно працюють одразу три спеціаліста. Це підвищує якість і мінімізує ризик помилок, тому що кожен майстер робить свій вузькоспеціалізований перелік робіт: установлення балону, монтаж під капотом і підключення ГБО. Всі роботи контролює старший майстер. Залежно від конструкції та конфігурації кожного авто визначаються можливий обсяг і форма газового балона. За бажанням клієнта газовий балон закріплюють міцним болтовим з'єднанням на місці запаски або під днищем, а в більш рідкісних випадках – на спеціальній зварній рамі в багажнику авто.
 4. Експрес-налаштування ГБО. Налаштування і калібрування обладнання проводять одразу після закінчення встановлення газу на Audi Q5 у присутності замовника. В подальшому, надаючи гарантію на ГБО на 5 років або 200 000 км, мережа спеціалізованих СТО «Час Газу» забезпечує комплексне гарантійне обслуговування та якісне ведення клієнта протягом усього строку експлуатації комплекту.
 5. Документація. Після завершення інсталяційного етапу ГБО на Audi Q5 автовласник отримує повний комплект офіційних документів для отримання сертифіката: акт прийому-передачі, свідоцтво про погодження конструкції.

Застосування газу на Audi Q5: переваги

Фахівці мережі спеціалізованих СТО «Час Газу» називають такі переваги монтажу газової установки на Audi Q5:

 • Екологічність. Діапазон викидів відпрацьованих газів на авто «Ауді» Q5 відповідає міжнародним стандартам екобезпеки EURO-5.
 • Довговічність комплектуючих движка, оскільки пропан-бутан не утворює нагар на стінках циліндрів.
 • Економія грошей. Витрати газу на 15% більші, ніж бензину. Але вартість одного літра автогазу у 2–3 рази нижча, ніж А-95. На кожних 100 км заощадите 150–230 грн.
 • Легкий розгон. Плавна їзда.
 • Мінімізація витрат при паралельному застосуванні пропан-бутанової суміші та бензинового палива.
 • Газова установка на модель «Ауді» Q5 автоматизована, контролюється газовим блоком.
 • Чотирирівневий контроль усуває ймовірність вибуху.
 • Окупність вкладених фінансів при активній їзді настає приблизно через рік.

Встановлення ГБО на ауди Q5

Алгоритм, як поставити газ на Audi Q5

Залиште свій контактний номер для зв'язку на офіційному сайті мережі спеціалізованих СТО «Час Газу», якщо плануєте встановлення ГБО на Audi Q5. Альтернативний варіант – зв'яжіться із СТО через соцмережу. Вам передзвонить менеджер, який проконсультує щодо існуючих комплектів ГБО, а також призначить дату приїзду на СТО. У призначений день консультант зустріне вас біля входу. Поставити газ на Audi Q5 можна за 1–2 дні.

Дві поради від мережі спеціалізованих СТО «Час Газу»

 1. Мережа спеціалізованих СТО «Час Газу» рекомендує агрегати, які працюють на пропані. Це зменшує витрати газу. Крім того, пропан безпечний, тиск у балоні сягає всього 16 атмосфер.
 2. Радимо монтувати сучасну і технологічну комплектацію ГБО для «Ауді» Q5 із безпосереднім упорскуванням. У такого механізму є свої плюси
  • потужні форсунки;
  • технологічний електронний блок управління для прямого впорскування (ЕБУ);
  • автоматична кнопка переходу з бензинового палива на пропан-бутан при заданому температурному режимі редуктора;
  • при певній кількості обертів мотора транспорт самостійно переходить на бензинову суміш, що запобігає згорянню клапанів.

Отже, монтаж ГБО на Audi збільшує період експлуатації движка. Якщо ви не поспішайте у справах до Києва, то можете дочекатися завершення встановлення ГБО в кімнаті відпочинку, переглядаючи цікавий фільм або спостерігаючи за робочим процесом по монітору.

Крім установлення газобалонної конструкції мережа спеціалізованих СТО «Час Газу» здійснює і постгарантійні зобов'язання. Якщо у відвідувача немає можливості заплатити ціну повністю, можлива розстрочка на ГБО.

Вам потрібне встановлення ГБО на Audi ? 🤔
Чому Audi повинне проводитись на сертифікованій станції ? 🤔
Скільки можливо заощадити, якщо встановити ГБО на Audi ?🤔
Встановлення ГБО на Audi , за чи проти?🤔