Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Audi A6 3.0 2006 (6 циліндрів) система ГБО - STAG

Фотографії установки ГБО на Audi A6 3.0 2006 (6 циліндрів), ГБО 4 покоління
Встановлення ГБО на Audi A6 3.0 2006 р.в.
Підібрати комплект під мій автомобіль
Авто в портфолио > Группа 1
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
Справжня Гарантія
Окрім заводської гарантії, надаємо додаткову гарантію 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Время газа». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хочете отримати чек-лист
Як встановити ГБО на 100% без шкоди для двигуна?
Пришлемо вам його в месенджер
Мессенджеры

Газ на авто (ГБО) на Audi A6 3.0 2006 (6 циліндрів) система ГБО - STAG

Майже 15 років модель оснащується безпосередніми двигунами, газифікувати які ще зовсім нещодавно було неможливо. У будь-якому випадку, за розумні гроші, тому що компоновка бензинових форсунок в моторах з прямим вприскуванням не дозволяла відключати їх в газовому режимі без ризику пошкодити. Автовласникові доводилося вибирати: або їздити тільки на газу, але «за дешевше», або купувати преміальне газове обладнання з персоніфікованими прошивками електронного блоку управління (ЕБУ), при цьому їздити безпечно для здоров'я форсунок, але довго чекати, коли інвестиції окупляться.

На щастя, ситуація змінилася: масовий перехід інших автовиробників на безпосередні ДВС дав поштовх появі альтернативних газових систем, ціна яких вже не виглядає захмарною.

ГБО на Ауді А6: особливості Audi A6 3.0 2006 (6 циліндрів) система ГБО - STAG

Пряме впорскування і раніше висуває особливі вимоги до комплектації газобалонного комлекту для цієї моделі. Звичайні бюджетні комплектації сюди не підходять - потрібно вибирати з тих комплектів, ЕБУ яких містить потрібні прошивки. Виробник вказує, для яких машин призначене обладнання. Перед встановленням обладнання в меню вибирається потрібна програма і тільки потім оператор запускає налаштування.

 

Принцип роботи на пропані тут відрізняється від традиційного інжектора: в газовому режимі бензинові форсунки повністю не відключаються - періодично через них пропускається бензин, але лише в тій кількості, яка потрібна для охолодження форсунки. Співвідношення пропан / бензин залежить від навантаження на мотор. На низьких оборотах частка бензину становить 10%.

 

Щоб система працювала без збоїв, тобто ГБО на Ауді А6 не провокував «чеки» і не впливало на ресурс двигуна, до розумних «мізків» важливо підібрати потрібну комплектацію - газові форсунки, редуктор-випарник та інші елементи. Їх характеристики безпосередньо залежать від обсягу движка і навіть його модифікації. При встанолвенні слідують монтажній карті - розташовувати агрегати де і як заманеться не можна. Навіть довжина шлангу від форсунки до врізки в колектор грає роль. Детальніше про те, як монтується обладнання, дізнавайтеся у наших консультантів.