Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

Встановлення ГБО на Audi A4 1.8T 2001 (4 циліндра) система ГБО - STAG

Фотографії установки ГБО 4 покоління на Audi A4 1.8T 2001 (4 циліндра)
Подобрать комплект ГБО под Audi A4 1.8T 2001
Авто в портфолио > Группа 1
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 км пробігу від Время газа
Окрім заводської гарантії на ГБО, надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Время газа». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хотите получить чек-лист
Как установить ГБО на Audi A4 1.8T 2001 и на 100% без вреда для двигателя?
Пришлем вам его в мессенджер
Мессенджеры

Газ на авто (ГБО) на Audi A4 1.8T 2001 (4 циліндра) система ГБО - STAG

Модель вже багато років з покоління в покоління оснащується вагівськими «четвірками» об'ємом 1,8 або 2 л. Звичайно, є двигуни і побільше, однак на восьми з десяти бензинових машинах під капотом виявиться рядний 4-циліндровий мотор, з турбіною або без, а починаючи з 2011 року ще й з прямим уприскуванням (TFSI). У п'ятому поколінні моделі (з 2015 року) 1,8-літровий агрегат поступився своїм місцем двигуну 1,4 TFSI. Дволітрова версія залишилась, втім, як і трилітрова «шістка».

З «фірмових» хвороб виділяються: засмічення масловіддільника, розтягнення ланцюга приводу газорозподільного механізму (ГРМ), а також закоксованість клапанів і вихрових заслінок в автомобілях з безпосереднім уприскуванням. Встановлення ГБО на Ауді А4 помітно знижує прояв останніх з перерахованих несправностей. Причина очевидна: газове паливо згорає чистіше будь-якого, навіть високооктанового бензину. Домішки, які обов'язково містяться в пропан-бутані, згорають в циліндрах без сліду.

Звичайно, європейські автовласники Audi прекрасно про це знають. Тому перехід автомобіля на газ в Європі, яка залишається основним ринком збуту «четвірок» з Інгольштадту, – звичайна практика. Крім того, газифікація майже вдвічі економить витрати на паливо, адже різниця в ціні вуглеводнів спостерігається і в країнах Євросоюзу, і в Україні. Причому тенденція зберігається не один десяток років, а значить, такий стан речей збережеться до самого закінчення вуглеводневої епохи.

Встановлення ГБО на Audi A4 2001 1.8 turbo

 

Установка ГБО на Ауді А4: нюанси Audi A4 1.8T 2001 (4 циліндра) система ГБО - STAG

Процеси газифікації традиційного інжектора і моторів з прямим уприскуванням дещо відрізняються. Однак на турбовані інжекторні двигуни ставити відверто бюджетні комплектації газобалонних систем все ж не рекомендується. Комплекти STAG, КМЕ залишаються золотою серединою в співвідношенні ціна-якість: електронний блок управління (ЕБУ) без проблем поєднується з агрегатами інших виробників. Перш за все, мова йде про редуктор-випарник і газові форсунки. Якщо ж встановлювати італійське обладнання, то тут слід витримувати монобрендовість і ставити комплект «в одній коробці».

При газифікації безпосереднього двигуна підхід суворіше: тут можлива установка виключно тих комплектацій, які призначені під конкретну модифікацію двигуна. В іншому випадку газ на Ауді А4 з джерела економії перетвориться в головний біль.

Справа в тому, що подача бензину в газовому режимі у машин з прямим уприскуванням повністю не перекривається. Щоб уберегти бензинові форсунки від перегрівання, через них періодично прокачується порція рідкого палива. Алгоритм поперемінного вприскування для кожного безпосереднього двигуна свій, а значить, і програма управління уприскуванням теж персональна. Подробиці дізнавайтеся у нашого фахівця по установці ГБО.

На традиційному інжекторі реалізується наступний сценарій: запуск і прогрів мотора проходять в штатному режимі на бензині. Коли температура охолоджуючої рідини досягає робочого діапазону, електроніка перемикає машину на газ. Втручання водія тут не потрібно – ЕБУ ГБО на Ауді А4 повністю контролює роботу системи, і водій навіть не помічає зміну паливного режиму.

Якщо обороти двигуна перевищують позначку 4000 об./хв., електроніка включає бензиновий режим. Втім, цей рубіж настроюється і при наявності довприска бензину, газовий режим можна «продовжити» до 4500 об./хв. Решту питань по газифікації Audi задавайте нашому фахівцеві.