Наші роботи
Audi

ГБО на Audi А4 1.8Turbo 2001 (4 циліндра) система ГБО - STAG

Фотографії встановленого "ГБО 4 покоління" на автомобіль Audi А4 1.8Turbo 2001 (4 циліндра).

Монтаж ГБО на Audi A4 2001 1.8 turbo
Монтаж ГБО на Audi A4 2001 1.8 turbo
Кнопка перемикання палива газ-бензин
Кнопка перемикання палива газ-бензин
Загальний вигляд підкапотного простору
Загальний вигляд підкапотного простору
Редуктор KME Silver
Редуктор KME Silver
Балон тороїдальний внутрішній на 54 л
Балон тороїдальний внутрішній на 54 л
Заправний пристрій автомобіля
Заправний пристрій автомобіля
Дізнатися вартість ГБО на мій автомобіль

Audi А4 1.8Turbo 2001 (4 циліндра) с установленной системой ГБО STAG

Модель вже багато років з покоління в покоління оснащується вагівськими «четвірками» об'ємом 1,8 або 2 л. Звичайно, є двигуни і побільше, однак на восьми з десяти бензинових машинах під капотом виявиться рядний 4-циліндровий мотор, з турбіною або без, а починаючи з 2011 року ще й з прямим уприскуванням (TFSI). У п'ятому поколінні моделі (з 2015 року) 1,8-літровий агрегат поступився своїм місцем двигуну 1,4 TFSI. Дволітрова версія залишилась, втім, як і трилітрова «шістка».

З «фірмових» хвороб виділяються: засмічення масловіддільника, розтягнення ланцюга приводу газорозподільного механізму (ГРМ), а також закоксованість клапанів і вихрових заслінок в автомобілях з безпосереднім уприскуванням. Встановлення ГБО на Ауді А4 помітно знижує прояв останніх з перерахованих несправностей. Причина очевидна: газове паливо згорає чистіше будь-якого, навіть високооктанового бензину. Домішки, які обов'язково містяться в пропан-бутані, згорають в циліндрах без сліду.

Звичайно, європейські автовласники Audi прекрасно про це знають. Тому перехід автомобіля на газ в Європі, яка залишається основним ринком збуту «четвірок» з Інгольштадту, – звичайна практика. Крім того, газифікація майже вдвічі економить витрати на паливо, адже різниця в ціні вуглеводнів спостерігається і в країнах Євросоюзу, і в Україні. Причому тенденція зберігається не один десяток років, а значить, такий стан речей збережеться до самого закінчення вуглеводневої епохи.

 

Установка ГБО на Ауді А4: нюанси

Процеси газифікації традиційного інжектора і моторів з прямим уприскуванням дещо відрізняються. Однак на турбовані інжекторні двигуни ставити відверто бюджетні комплектації газобалонних систем все ж не рекомендується. Комплекти STAG, КМЕ залишаються золотою серединою в співвідношенні ціна-якість: електронний блок управління (ЕБУ) без проблем поєднується з агрегатами інших виробників. Перш за все, мова йде про редуктор-випарник і газові форсунки. Якщо ж встановлювати італійське обладнання, то тут слід витримувати монобрендовість і ставити комплект «в одній коробці».

При газифікації безпосереднього двигуна підхід суворіше: тут можлива установка виключно тих комплектацій, які призначені під конкретну модифікацію двигуна. В іншому випадку газ на Ауді А4 з джерела економії перетвориться в головний біль.

Справа в тому, що подача бензину в газовому режимі у машин з прямим уприскуванням повністю не перекривається. Щоб уберегти бензинові форсунки від перегрівання, через них періодично прокачується порція рідкого палива. Алгоритм поперемінного вприскування для кожного безпосереднього двигуна свій, а значить, і програма управління уприскуванням теж персональна. Подробиці дізнавайтеся у нашого фахівця по установці ГБО.

На традиційному інжекторі реалізується наступний сценарій: запуск і прогрів мотора проходять в штатному режимі на бензині. Коли температура охолоджуючої рідини досягає робочого діапазону, електроніка перемикає машину на газ. Втручання водія тут не потрібно – ЕБУ ГБО на Ауді А4 повністю контролює роботу системи, і водій навіть не помічає зміну паливного режиму.

Якщо обороти двигуна перевищують позначку 4000 об./хв., електроніка включає бензиновий режим. Втім, цей рубіж настроюється і при наявності довприска бензину, газовий режим можна «продовжити» до 4500 об./хв. Решту питань по газифікації Audi задавайте нашому фахівцеві.

Сподобалася стаття? Поділіться
Час газу – це офіційні
сертифіковані станції з
установлення, обслуговування та ремонту ГБО
Ми отримали сертифікацію виробників систем ГБО, які встановлюємо, а також усі необхідні державні дозвільні документи, у тому числі – від Державної служби з питань праці на роботи підвищеної небезпеки.
0% розстрочка0% розстрочка
Время газа