Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити

80 B4

Встановлення ГБО на Audi 80 B4 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Фотографії установки ГБО 2 покоління на Audi 80 B4 (4 циліндра)
80 B4
43 деталі
у кожному
комплекті ГБО
Блок управління, форсунки і редуктор - це 50% надійної роботи авто, ще 50% успіху - інші комплектуючі
35%
клієнтів
встановили
ГБО у розстрочку
5 років гарантії або 200 000 км пробігу від Час Газу
Окрім заводської гарантії на ГБО, надаємо додаткову гарантію на встановлення ГБО 5 років або 200 000 км пробігу від компанії «Час Газу». Вирішуємо гарантійні ситуації в день звернення, без двотижневого очікування відповіді від заводу-виробника.
Авто в портфолио > Группа 2
Тс-с-с!
Хотите получить чек-лист
Как установить ГБО на Audi 80 B4 и на 100% без вреда для двигателя?
Пришлем вам его в мессенджер
Мессенджеры

Газ на авто (ГБО) на Audi 80 B4 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Остання Ауді 80 зійшла з конвеєру в далекому 1996 році. Однак машини досі колесять по країні, що підтверджує думку про надійність техніки. В першу чергу в цьому заслуга оцинкованих кузовів, ну, а про надійність силових агрегатів «бочки» ходять легенди. Якщо перевести машину на газ, то життя двигуна вдасться продовжити.

Газ на ауди 80

Модель застала карбюраторну епоху, подолала період популярності моноінжектора, а останні модифікації оснащувалися інжектором з механічними форсунками. Для ранніх моделей підходять комплекти другого покоління.

У перелік обладнання входять:

  • газовий змішувач;
  • редуктор-випарник;
  • перемикач видів палива;
  • електромагнітний бензиновий клапан;
  • емулятор форсунок (на карбюраторні авто);
  • антіхлопок (на моноінжекторні автомобілі);

Щоб комлект ГБО на Ауді 80 карбюратор проявив себе найкращим чином, в комплектацію включають варіатор УОЗ. Випробування показують, що з пристроєм навіть інжекторні машини на пропані їдуть краще. Можна використовувати балони різних конфігурацій - ТОР або циліндр, в залежності від характеру експлуатації конкретного автомобіля.

До балону додається мультиклапан євростандарту, який автоматично перекриває подачу пропану при виключенні запалення. Це звільняє водія від необхідності кожного разу крутити вентиль перед зупинкою.

Відзначимо, що налаштування системи на другому поколінні проводиться майстром вручну за допомогою регістра потужності (входить в комплектацію) і регулювальних гвинтів на редукторі. Рекомендуємо не втручатися в налаштування. Участь водія може знадобитися, щоб злити конденсат з редуктора-випарника. А ось власники обладнання четвертого покоління звільнені від такої «повинності».

ГБО на Ауді 80 з інжектором Audi 80 B4 (4 циліндра) система ГБО - Lovato

Тут замість змішувача застосовуються газові форсунки - тобто впорскування пропану повністю повторює бензиновий алгоритм. Для захисту форсунок від конденсату використовують фільтр з відстійником. Щоб керувати ускладненою системою, в комплект також входить електронний блок (ЕБУ) з програмою вприскування - це головний елемент обладнання.

У конфігурації і комплектації балона змін в порівнянні з попереднім поколінням немає. Варіатор УОЗ не входить в обов'язковий перелік. Однак ми завжди рекомендуємо його ставити, коли в ЕБК є універсальні прошивки.

У власників інжекторних авто є можливість вибирати між бюджетними і преміальними комплектами.

Ціна не пов'язана з характером роботи, але безпосередньо впливає на ресурс обладнання. Чим дорожче елементи, тим довше вони служать. Наприклад, недорогі форсунки зажадають заміни ремкомплекта вже через 30 тис. км пробігу, а через 60 тис. км доведеться купувати новий комплект газофорсів - по одній їх не змінюють.

Форсунки ж дорожче гарантовано ходять більше 100 тис. км. Нерідко ресурс досягає 250 000 км! Кожен автовласник інжекторної «бочки» сам розставляє пріоритети, виходячи з власних нюансів експлуатації. Серед ГБО на Ауді 80 (моновприск або карбюратор) вибір поменше, але і ціна газифікації помітно нижче. Подробиці дізнавайтеся у наших консультантів.

Вам потрібне встановлення ГБО на Audi 80 B4? 🤔
Чому Audi 80 B4 повинне проводитись на сертифікованій станції ? 🤔
Скільки можливо заощадити, якщо встановити ГБО на Audi 80 B4?🤔
Встановлення ГБО на Audi 80 B4, за чи проти?🤔
Вам потрібне 80 B4? 🤔
Чому 80 B4 повинне проводитись на сертифікованій станції ? 🤔
Скільки можливо заощадити, якщо встановити ГБО на ?🤔
80 B4, за чи проти?🤔