Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити
23червня,2021

"Час Газу" тепер надає своїм клієнтам 5 років або 200 000 км гарантії!

Час газу гарантія на ГБО. 5 років або 200 000 км гарантії. Встановлення ГБО Київ. Ілля Миргородченко. Illia Myrhodocdhenko. Илья Миргородченко.

Зустрічайте 5 років або 200 000 км гарантії на обладнання MRC Systems

Друзі, маємо для вас чудову новину! Всі встановлені від 01.06.2021 комплекти ГБО MRC Systems матимуть гарантію від компанії "Час Газу" на 5 років або 200 000 км пробігу. Гарантія це один з найважливіших показників продукту компанії — обладнання, яке ми встановлюємо на Ваші авто, і сервісних робіт, які виконуємо.

Компанія "Час Газу" пройшла чималий шлях довжиною в 14 років, почавши з встановлення одних з перших поколінь систем ГБО в далекому 2008 році, і через багатогранний досвід, ми прийшли до встановлення одних з кращих систем ГБО 4 покоління — комплектів польського обладнання MRC Systems, які дуже добре зарекомендували себе як серед майстрів, так і серед автовласників. Ці системи прекрасно працюють як на атмосферних двигунах, так і на моторах з турбонаддувом, і завдяки спеціальним алгоритмам роботи блока управління, системи MRC Systems добре працюють з двигунами на безпосередньому впорскуванні палива. Ми завжди прагнемо до розвитку, і шукаємо шляхи як зробити наше обладнання ще більш надійним і продуктивним.

Кращі фахівці компанії "Час Газу" завдяки значному досвіду і напрацюванням, приймали безпосередню участь у розробці компонентів MRC Systems. Завдяки такому кроку, наші системи ГБО мають ряд таких сильних сторін:

— Високопродуктивні газові блоки управління (в тому числі з підтримкою OBD протоколу, і підтримкою прямого впорскування палива);

— Редуктори зі значним запасом потужності, аж до 350 к.с.;

— Високоефективні циклонні фільтри пароподібної фази газу із застосуванням відстійника;

— Форсунки з відмінними показниками швидкості роботи, і потужністю аж до 75 к.с. на циліндр, та часом відкриття/закриття менш як 1,5 та 1,0 с відповідно.

Що в поєднанні з високоякісними італійськими газовими рукавами Thunderflex і надійними німецькими хомутами Norma, які не потребують підтягування, дає нам впевненість у розширенні гарантії на наше обладнання з 3 років або 100 000 км до цілих 5 років або ж 200 000 км пробігу!