Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити
22липня,2021

Виразного дизайну Scion 2.4 та ГБО. Як це було?!

СТО Час Газу Встановлення ГБО на Toyota Scion xB 2.4 2013

Toyota Scion xB 2.4 2013 — що це за рідкісний звір квадратної форми та суворого дизайну; модель, яка у продажу по Україні в б/у варіанті налічує лише 2 авто?!

І, друзі, знаєте що?! Так, власник цього авто вирішив перейти на більш екологічне паливо, та отримати у своєму авто резервну паливну систему — і це все про газ! Тож ми встановили на це авто крутий комплект ГБО MRC Systems!

Знайомтесь, Scion (спадкоємець, наступник) — це дочірній бренд всесвітньовідомого автомобільного виробника Toyota. У 1999 році Toyota запустила Project Genesis, який мав на меті привернення уваги нових молодих покупців зі США до японської марки. Цей проєкт повинен був піарити авто, які продає Toyota. Після введення на американський ринок кількох моделей Toyota Echo разом з пізніми поколіннями Toyota MR-2 і Toyota Celica, показники продажів яких виявились невдалими, Toyota зробила хід конем, створивши новий проєкт — Project Exodus. Компанія, яка створювала діджітал дизайн японцям, стала тією основою, з якої Toyota і почала розвивати новий бренд, логотип та вебсайт. Згодом цей проєкт став називатися Scion. 

Scion з фундаменту позиціонувався як молодіжний бренд, і був вперше презентований у березні 2002 року на міжнародній виставці у Нью-Йорку. Тоді японці представили всього два концепткари — bbX (який згодом став xB) і ccX (який став tC). У 2004 році світ побачили дві нові моделі — хА та хB. До речі побудовані вони на шасі Toyota Yaris. Цікаво, що обидві машини раніше вже продавалися в Японії під марками Toyota ist і Toyota bB відповідно.

Та компанія проіснувала за автомобільними мірками досить недовго  — до 2016 року. 3 лютого 2016 року Toyota оголосила про те, що бренд Scion буде ліквідовано. А моделі FR-S, iA та iM будуть отримають друге життя під новими назвами — Toyota 86, Yaris iA, and Corolla iM відповідно.

Scion xB 2.4 модель досить жвава та динамічна. Легке шасі від Yaris через 5 ст. механіку або 4 ст. автомат приводить у рух 2.4 літровий двигун на 158 к.с. 2AZ-FE від Toyota Camry, з розподіленим впорскуванням.

А зараз розкажемо який комплект ГБО ми сюди встановили:

— Блок: MRC G-01 — високопродуктивний блок для 4-х циліндрових двигунів з розподіленим впорскуванням; автоматично налаштовує, моніторить і коригує роботу всієї газової паливної системи.

— Редуктор: MRC, з покращеною тосольною камерою, що надає запас потужності до 250 к.с.

— Циклонний фільтр з відстійником MRC Crystal.

— MAP-сенсор MRC PTS-01, який заміряє температуру та тиск безпосередньо в потоці газу.

— Високошвидкісні форсунки MRC Solo. Продуктивність до 60 к.с. на циліндр, час відкриття/закриття менш як 2,0 і 1,0 мс відповідно.

—Плаский газовий балон на 44 літри, з мультиклапаном євростандарту встановлено у ніші запаски.

— Вмикає систему сенсорний перемикач видів палива MRC FCS, який для зручності клієнта може бути встановлений в будь-якому місці салону.

Подивитись фотогалерею встановлення на авто можливо за посиланням: Toyota Scion xB 2.4 2013

Переходьте на сучасне та екологічне паливо разом з нами!