Компанія A`Cars — підбір та пригін авто зі США

У нелегкому сьогоденні у кожного з нас є безліч справ, які вимагають певних витрат. У якийсь момент їх може з'явитися дуже багато, тому кожен із нас намагається структурувати та оптимізувати свої витрати, благо на сьогодні немає ніякого дефіциту товарів та послуг, і кожен може вибрати для себе оптимальний за часом та засобом варіант реалізації своїх потреб. Коли розмова заходить про тему особистого транспорту альтернатив автомобілю не знаходиться, зате є шляхи заощадити на придбанні цього автомобіля, і на вартості його експлуатації. І сьогодні наші партнери, компанія A'Cars, що мають багатий досвід підбору та пригону авто зі США, проведуть екскурс у світ цікавих та надійних автомобільних двигунів, на які ви з легкістю зможете встановити газобалонне обладнання. Ці мотори досить популярні в Америці і покажемо, на які автомобілі ці двигуни встановлювалися.

Посилання на наших партнерів — компанія A`Cars

Топ двигунів під ГБО

Двигун Duratec 25

Двигатель Ford Duratec 25

Це бензиновий двигун від американської компанії, який має 2.5 літри робочого об'єму. Залежно від модифікації його максимальна потужність могла становити від 150 до 171 кінських сил. Газобалонна система працює добре на цьому автомобілі, що робить його дуже вигідним для переобладнання під газове паливо. Різниці в динаміці авто та дискомфорту при експлуатації на зрідженому газі немає. Цей силовий агрегат встановлювався на багато автомобілів компанії, у тому числі Ford Escape та Ford Fusion.

Газобалонне обладнання на Chrysler Pentastar 3.6 V6

Двигатель Chrysler Pentastar 3.6

Двигун Pentastar 3.6-літровий V6 випускається з 2010 року та встановлюється на автомобілі Крайслер, Додж, Джип, Фіат, Лянча та навіть Volkswagen. З 2011 року на атмосферні двигуни Pentastar 3.6 ставилися системи регулювання фаз VVT (Variable Valve Timing), а з 2016 після модернізації дооснастили впуск системою VVL (Variable Valve Lift), вона могла регулювати висоту, на яку підіймається клапан. Залежно від модифікації його максимальна потужність становила від 280 до 310 к.с. Основна вимога до ГБО - потужний блок управління ГБО, який дозволяє розрахувати кількість газу для кожного циліндра, та високоточні швидкі газові форсунки, які за швидкістю роботи максимально близькі до бензинових. Основні моделі на які встановлювався цей мотор - це Dodge Journey, Jeep Grand Cherokee, Dodge Challenger.

ГБО на мотори Volkswagen CBTA, CBUA, CCCA

Двигатель Volkswagen CBTA, CBUA, CCCA

2.5-літровий бензиновий двигун Volkswagen 2.5 CBTA виготовлявся з 2008 по 2014 роки. Цей силовий агрегат мав кілька аналогів з іншими індексами CBUA і CCCA. Має потужність 170 кінських сил. Газобалонне обладнання ставиться на цей двигун без будь-яких проблем, працює стабільно і надійно, проте його вартість буде трохи дорожчою у порівнянні з чотирициліндровими моторами, тому що знадобиться блок управління не так на 2-4, а на 4-6 циліндрові двигуни, і одна додаткова форсунка. Даний агрегат встановлювався на популярні моделі VW Golf, Jetta, Beetle та Passat для американського ринку.

Газове обладнання на Nissan QR25

Двигатель Nissan QR25

Силовий агрегат 2.5l із серії QR в основному призначався для встановлення на кросовери. Це двигун на 2,5 літри з досить значним ресурсом. Він запам'ятався багатьом автоаматорам за рахунок позашляховика Rogue, хоча вперше був використаний ще у 2001 році в Nissan Bassara. Двигун зарекомендував себе дуже добре як на світовому ринку, так і на українському, і завдяки цьому встановлюється досі на нові моделі авто. ГБО на цьому моторі почувається чудово. Мотор має потужність 147-200 к.с., та встановлюється в основному на моделі Nissan Rogue, Nissan Altima, Nissan Murano.

Газ на Mitsubishi 4B11, 4B12

Двигатель Mitsubishi 4B11, 4B12

4B11 — дволітровий двигун, що з'явився на світ завдяки колаборації Hyundai-KIA, Chrysler, Jeep та Dodge у 2007 році (кожен із цих виробників використовував ці напрацювання для створення власного двигуна). Головка блоку циліндрів алюмінієва, 16 клапанна, 2 розподільчі вали, система зміни фаз газорозподілу на обох валах. 4B12 це збільшений 4B11 із встановленим стокер-кітом та деякими дрібними доналаштуваннями. Складнощів при встановленні ГБО на ці двигуни не виявлено. Газ працює стабільно та надійно. Встановлювалися ці двигуни на такі моделі як Mitsubishi Outlander, Mitsubishi Outlander Sport та Mitsubishi Eclipse Cross.

ГБО на авто зі США

За підсумками можна сказати, що варіантів двигунів та автомобілів, які можуть дати вам можливість, завдяки системі ГБО, раціонально розподіляти та організовувати витрати на паливо, існує маса. Головне зробити правильний вибір. А у прийнятті такого складного рішення вам зможуть допомогти лише професіонали. Ми і наші партнери, компанія «A'Cars» завжди готові допомогти вам підібрати для вас автомобіль з підходящим для ваших потреб двигуном, привезти його, а також підібрати та встановити газобалонне обладнання до нього для максимально ефективного та раціонального вкладення ваших засобів та економії їх у майбутньому.