Основна причина, через яку водії Київської області встановлюють газ на авто, – бажання заощадити. Ціни на бензин зростають у геометричній прогресії, тому пошук альтернативних варіантів пального став уже нормою. Мережа спеціалізованих СТО «Час Газу» пропонує встановлення ГБО у Фастові не тільки жителям міста, а й автовласникам з інших населених пунктів Київської області. Чому варто обрати саме «Час Газу», навіть незважаючи на віддаленість? Ми – лідируюча компанія на ринку ГБО. І завдяки високій майстерності наших механіків, широкій технічній оснащеності СТО та використанню якісного європейського ГБО з гарантією на 5 років ми можемо забезпечити для нашого клієнта якісний кінцевий продукт – грамотно встановлений і налаштований комплект ГБО на авто, який приноситиме тільки задоволення від їзди.

Приїжджайте на найближчу до Фастова станцію «Час Газу» – за годину їзди на Окружній дорозі в Києві (Софіївська Борщагівка, вул. Садова, 48-А).

Установлення газобалонного обладнання дозволить надалі вигідніше витрачати кошти на паливо для авто, а також продовжить строк служби мотора. Фахівці мережі спеціалізованих СТО «Час Газу» мають великий досвід, тому підберуть оптимальне ГБО на авто для автомобілістів у Фастові.

Що входить в установлення ГБО у Фастові

Газобалонне обладнання складається з таких компонентів:

Оскільки балон досить габаритний, його розміщують у багажнику автомобіля, у місці кріплення запасного колеса. Всі інші елементи розташовані під капотом

Балон – головна причина, через яку автовласники відмовляються від можливості витрачати у два рази менше на пальне. Газові балони для ГБО на сьогодні мають величезний запас міцності. Вони виготовляються зі сталі товщиною 3 мм і витримують 3–4-кратне перевищення робочого тиску. Це, однак, ніколи не відбувається, оскільки мультиклапан має багатоступеневий захист від підвищення тиску і перекриє паливо відразу, як тільки тиск стане вищим за робочий. Тому звертатися варто тільки на професійну авторизовану станцію ГБО хоч у Фастові, хоч у Києві, де можуть запропонувати сучасне та безпечне обладнання, як це відбувається на станціях «Час Газу».

Порада механіків мережі спеціалізованих СТО «Час Газу» при встановленні ГБО

Багато автовласників втручаються в конструкцію мультиклапана, бажаючи отримати більший обсяг газу в балоні. Механіки мережі спеціалізованих СТО «Час Газу» рекомендують не вносити самовільні кустарні зміни в рівень наповнюваності балона. По техніці безпеки балон не можна заповнювати більше, ніж на 80% (через особливості температурного розширення газового палива).

Встановлення ГБО в Фастові

Інші деталі ГБО для авто

Чи не найбільше значення мають форсунки і газовий блок управління. Ці елементи комплекту газового обладнання відіграють ключову роль, що відображається в показниках роботи системи: паливній економії, показниках потужності, швидкості системи і стабільності роботи. Майстри з установлення газу на авто з Фастова встановлюють форсунки в оптимальному місці впускного колектора, яке забезпечує якісне наповнення циліндрів газом. Чим далі вони від камери згорання, тим вищий ризик втратити динамічність авто.

ЧЧасто недосвідчені майстри забувають при монтажі провести ТО чи замінити свічки. Це велика помилка, яка часто призводить до пропусків запалювання і високих витрат палива.

У нашому автосервісі для авто з Фастова монтажні роботи і ремонт ГБО ведуться за всіма правилами і, незалежно від станції нашої мережі, за єдиними стандартами якості.

Сервіс ГБО на авто у Фастові

Багато водіїв вважають, що обслуговувати газові системи набагато дорожче, ніж авто на бензиновій системі. Це помилка, яка не має нічого спільного з реальною картиною. Звичайно, додаткові витрати є, але вони не вищі, ніж при ТО бензинової паливної системи. Підвищити ресурс можна, якщо слідувати простим рекомендаціям. Взимку авто краще запускати на бензині, оскільки редуктор системи ГБО на малій температурі не зможе належним чином забезпечити випаровування газу і, як наслідок, якісне наповнення форсунок циліндрів двигуна. Переходити на газове паливо можна після прогрівання двигуна до 45–50 градусів.

Ціна обслуговування в Київській області залежить від покоління ГБО, конструкційних особливостей системи різних виробників, кількості циліндрів двигуна авто. Сучасні якісні газобалонні системи не потребують багато вкладень в обслуговування. Достатньо через кожні 10 000 км пробігу міняти фільтри, щоб зберегти роботоспроможність установки і забути про серйозний ремонт.

Крім обслуговування і ремонту ГБО у Фастові сервіс пропонує:

Щоб автомобіль працював справно, звертайтеся тільки в перевірені та надійні сервіси. Питання безпеки і надійності впирається в якість і кваліфікацію персоналу. Чим краще відточені навички автомеханіків, тим нижчі ризики стикнутися з раптовими поломками.