Подорожі, резервна паливна система, зменшення шкідливих викидів — це про ГБО 4 покоління MRC!

Буремні часи пандемії, кордони до багатьох сусідніх країн закриті. Глобальні зміни у житті багатьох країн світу через відомі причини стали чи не найсильнішим поштовхом для розвитку внутрішнього туризму у кожній країні. Не виключення з цього списку і Україна! Ще на початку подій, хто б міг подумати, що одна з найстрашніших для людства подій, стане глобальним поштовхом для багатьох жителів країн світу розвивати туризм всередині власної держави. Україна у цьому сенсі має надзвичайно великий потенціал. Чого лише вартують безмежні Карпати, мальовничі та багаті природою регіони Закарпаття, степовий південь України, зелена лісиста північ та наповнений красивими, багато кому невідомими містами, схід України.

Задля поринання у якісні та насичені емоціями подорожі непогано підійшли б варіанти автобусного туризму, поїздки потягом або мандри літаком, але найповніше тематику подорожей може розкрити лише автомобіль як транспорт для пересування. Особливо важливо це у подорожах усією сім’єю, коли хочеться взяти з собою близьких, запастись різноманітними зручностями та туристичним спорядженням.

Позашляховик або хоча б базовий кросовер вже відкриває перед власником такого авто трошки ширші горизонти у ареалі поїздок, аніж звичайний легковик. Вищий кліренс, можливість встановити більш агресивну резину, часто наявність повного приводу, короткі звіси кузова, низька перша передача КПП, — все це робить конструктивні особливості кросоверів чудовим стартом для подорожей автомобілем скажімо у Карпати або у безмежні простори маленьких поселень українських степів.

Запас ходу на системі ГБО 4 покоління MRC

Та чи не найважливіше для успішних подорожей будь-яким автомобілем усією сім’єю — це значний запас ходу без дозаправлення. Важко переоцінити важливість цього параметра, коли ти знаходишся на значній відстані від найближчих АЗС, або поїхав з родиною у «автономку» на 3-5 днів, та, наприклад, забув дозаправити повний бак. Так, можна сказати, що у випадку дизельних авто запас ходу частіше за все трохи кращий за бензинові версії, проте для бензинових авто будь-якої конструкції двигуна є досить цікаве рішення. Встановлення ГБО 4 покоління надає змогу не просто менше витрачати коштів на заправлення авто, а й у принципі можливість отримати повноцінну резервну паливну систему! Сьогоднішні технології газобалонного обладнання дозволяють виготовляти балони дуже значних об’ємів, які на деяких авто дають змогу подовжувати запас ходу вдвічі! Що відкриває просто безмежні можливості для подорожей автомобілем! На сучасних економічних автомобілях, з можливістю встановити газовий балон достатнього обсягу, є можливість отримати запас ходу близько 600 км і навіть більше! Історія про нашого сьогоднішнього гостя дуже близька до цих показників, адже на цей кросовер встановлено газовий балон на цілих 65 літрів.

Хто ж такий Renault Duster 1.6 2020

Компактний кросовер, розроблений та представлений Renault 8 грудня 2009 року. Автомобіль базується на платформі Nissan B0 разом з Nissan Juke. Платформа була істотно модифікована під використання інших мостів і системи повного приводу Nissan All Mode 4x4, яка застосовується також в Renault Koleos, Nissan X-Trail, Nissan Qashqai і Nissan Juke. Авто випускається в передньопривідному та повнопривідному виконанні. Об’єм багажника становить 475 л і збільшується до 1636 л при складеному задньому ряді сидінь. Renault Duster має сталевий захист картера двигуна в базовій комплектації, дорожній просвіт 21 см і короткі звіси (кут в'їзду 30°, з'їзду 35°), що робить його непоганим вибором для базового бездоріжжя. Вартість розробки моделі склала € 290 млн, при чому близько 70% компонентів запозичені у існуючих автомобілів: передні двері — у Sandero, система повного приводу — у Nissan. У повнопривідній версії автомобіля водій за допомогою перемикача може вибрати один з трьох режимів роботи трансмісії: Auto (постійний повний привід з віскомуфтою в режимі автоматичного блокування міжосьового диференціала), Lock (4х4 із заблокованою міжосьовою муфтою) і 4х2 (тільки передній привід для зменшення витрати пального).

Комплект ГБО MRC для Renault Duster 1.6 2020

І найцікавіше це витрати пального! Досвідчені майстри команди «Час Газу» встановили на цей кросовер балон ємністю цілих 65 літрів, що при середній витраті палива у 8,2 л/100 км на бензині, що дорівнює приблизно 9,2 л/100 км на газі, і з урахуванням правильного 80% заповнення балона через особливості роботи мультиклапану задля забезпечення безпеки, дає запас ходу трохи більше 550 км, і це тільки на газі, без урахування використання бензинової системи!

Давайте поглянемо, який же комплект буде надійним рішенням для Duster 1.6 2020:

— Блок: швидкий та продуктивний MRC G-01;

— Редуктор: стандартний MRC на 250 к.с.;

— Циклонний фільтр газу MRC Crystal;

— MAP-сенсор MRC PTS-01;

— Швидкі форсунки MRC Solo (60 к.с. на циліндр та таймінги 2,0 і 1,0мс);

— Газовий балон на 65л під днищем з мультиклапаном євростандарту;

— Перемикач видів палива MRC FCS з індикацією рівня.

Чудовий запас ходу, у поєднанні з позашляховими якостями та надійною підвіскою, роблять кросовер з ГБО чудовим вибором для безпечних, а головне екологічних подорожей всією родиною!