Київ
Київ
Ірпінь
Бориспіль
Ваше місто — Київ?
Підтвердити
18серпня,2021

Де виготовляється ГБО MRC - заводи MRC Systems

Де виготовляється ГБО MRC. Ілля Миргородченко. Illia Myrhodocdhenko. Илья Миргородченко.

MRC Systems – українська компанія з виробничими потужностями в Європі і головним офісом в Києві. 75 фахівців MRC Systems щодня трудяться для створення принципово нових видів газобалонного обладнання, яке використовується в Європі.

ГБО від MRC – це екологічно чиста система, яка демонструє максимальну продуктивність і економічність незалежно від типу двигуна і моделі авто. Обираючи MRC сьогодні, ви робите величезний вклад не тільки в власний комфорт, а й в екологію нашої планети, адже газ сьогодні – найчистіший вид палива! Слідкуйте за нашим офіційним акаунтом в Instagram, щоб першими дізнаватися актуальні новини про продукти та діяльність MRC Systems, а також підтримувати зворотний зв'язок.

MRC Systems – 14 років безперервого розвитку

Де виготовляється система ГБО MRC Systems

Понад 14 років українські інженери MRC вивчали технології газобалонного обладнання провідних виробників Італії, Польщі, Нідерландів, Туреччини, що в підсумку дозволило нам об'єднати всі переваги окремих брендів в єдиний, абсолютно унікальний продукт.

Всі ці роки фахівці MRC працювали з багатьма різними системами ГБО, монобрендовими рішеннями і комбінованими комплектами. Щоб створити найбільш продуктивний, економічний і безпечний варіант ГБО, ми залучили багатьох фахівців різних профілів, поєднували і тестували різні елементи системи, розробляли спеціалізоване програмне забезпечення і вже сьогодні будь-який власник авто може гідно оцінити функціонал ГБО від MRC Systems.

Заводи MRC Systems сьогодні

Сьогодні всі компоненти ГБО MRC Systems виробляються на двох заводах. Основне виробництво – в Польщі, тут виготовляються всі елементи, крім редукторів. На польському заводі також відбувається розробка програмного забезпечення для блоків управління системами ГБО. За рік виготовляється більше 100 000 одиниць електронних пристроїв і 300 000 механічних деталей. Всього на заводі щодня працює 50 фахівців, які мають великий досвід роботи в даній сфері і за більш ніж 10 років зарекомендували себе, як справжні професіонали своєї справи.

З 2020 року ми розширили географічні межі MRC, і тепер актуальна лінійка обладнання компанії виробляється на заводі в Чехії. Саме тут з конвеєра сходять наші найсучасніші моделі редукторів, що відрізняються великим запасом потужності і значним ресурсом. За рік ми спромоглися виготовити понад 50 000 одиниць редукторів. Завод в Чехії експортує товари в Німеччину, Великобританію, Бельгію, Румунію, Латвію, Грецію, Канаду, Японію, Колумбію і багато інших країн. Кожен елемент ГБО пройшов європейську сертифікацію ISO і відповідає найвищим стандартам якості.

Заводы ГБО MRC Systems

Специфіка роботи MRC Systems

Ми постійно рухаємося вперед, і враховуємо думку кожного члена команди MRC Systems. Робота компанії будується наступним чином:

 • Бізнес-команда генерує нову ідею, і підносить її всім іншим відділам;
 • Технічний і маркетинговий відділ вносить свої корективи, і інформація передається розробникам;
 • Далі настає стадія досліджень, в процесі якої тестуються схожі і нові продукти. Стадія включає 2 основні фази – тестування співробітниками MRC Systems і бета-тест серед постійних клієнтів компанії (в Європі і в Україні);
 • Новий елемент ГБО або програмне забезпечення випускається в продаж тільки після уважного вивчення всіх нюансів роботи;
 • Кожні півроку ми проводимо опитування серед майстрів СТО наших офіційних представників по всій Європі, беремо до уваги зауваження та побажання кожного і вносимо необхідні поправки та поліпшення.

Новітні розробки MRS Systems

Редуктор MRC
За останні кілька років ми розробили відразу 3 нових редуктори, які підійдуть практично під будь-який бензиновий двигун. В елементи редукторів закладені модернізовані технології, які дозволяють збільшити продуктивність роботи ГБО, і захистити систему від перегріву та швидкого зносу. Завдяки окремо розташованому клапану, редуктор зручно обслуговувати і встановлювати.

 1. Редуктор MRC – модель з електроклапаном LPG для двигунів потужністю до 250 к.с;
 2. Редуктор MRC+ – удосконалена версія редуктора, створена для більш потужних двигунів потужністю до 300 к.с;
 3. Редуктор MRC POWER – рішення для найбільш потужних ДВЗ, який стабілізує тиск в системі та не дає їй перенавантажитись. Підходить для двигунів з потужністю до 350 к.с.

Більш детальну інформацію про редуктори MRC Systems можна уточнити в профілі товарів на нашому сайті або у менеджера за телефоном.

Чому тисячі клієнтів обрали ГБО MRC Systems?

Сотні тисяч клієнтів в Європі вже обрали ГБО MRC Systems, багато хто з них стали постійними клієнтами компанії. Чому ГБО від MRC - це обладнання №1 у світі?

 • Всі елементи ГБО – єдина система, яка неухильно виконує свою головну функцію та зберігає ефективність роботи двигуна на всі 100%;
 • ГБО MRS Systems сертифіковано відповідно до стандарту ISO та оснащено системою з 4-ма рівнями безпеки;
 • Системи ГБО MRC Systems відповідають екологічному стандарту EURO 6;
 • Ми надаємо гарантію на кожну деталь до 5 років або 200 000 км пробігу;
 • Пропонуємо рішення для двигунів з безпосереднім, комбінованим та розподіленим упорскуванням, а також для гібридних варіантів;
 • Налаштовуємо блок управління ГБО згідно з технічними даними авто і відповідно до вашого стилю керування;
 • Ви економите у 2 рази більше коштів, ніж з бензиновим двигуном;
 • Обслуговування і конфігурація параметрів системи виконується онлайн з будь-якої точки України та Європи.

Купити комплект ГБО 4-го покоління в Україні

Газобалонне обладнання без перебільшення можна віднести до одного з найважливіших винаходів у сфері автотранспорту за всю історію. ГБО дозволяє знизити витрати на паливо, а також поліпшити екологічну ситуацію на планеті.

Хочете встановити ГБО 4-го покоління від MRC на свій автомобіль? Зробити це можна в Києві, Ірпені та Борисполі в мережі станцій «Час Газу». Замовити встановлення ГБО, дізнатися будь-які подробиці про обладнання MRC, або внести пропозиції, можна у телефонному режимі або в головному офісі компанії в Києві.

Поширені запитання

Устаткування MRC Systems виготовляється на двох заводах, в Польщі та Чехії. Сьогодні ми виготовляємо понад 450 000 елементів ГБО на рік.

На всі деталі ГБО MRC Systems ми надаємо гарантію до 5 років або 200 000 км пробігу, незалежно від типу двигуна і марки авто.

Ми пропонуємо рішення для всіх типів двигунів, для цього інженери MRC Systems розробили 5 стандартних комплектів ГБО. У разі необхідності комплектація стандартної системи може бути змінена.

Встановити ГБО 4-го покоління від MRC можна в будь-якій з 7станцій мережі «Час Газу», які розташовані в Києві, Борисполі та Ірпені. Детальну інформацію можна дізнатися на офіційному сайті компанії.

Актуальну ціну стандартних комплектів можна дізнатися у менеджера телефоном або в офісі MRC Systems. Розрахунок вартості індивідуальних систем ми проводимо особисто, після уточнення всіх необхідних деталей у клієнта.

 1. Де виготовляється обладнання MRC Systems?
 2. На які деталі ГБО розповсюджується гарантія від компанії?
 3. Чи можливо встановити ГБО від MRC на гібридний двигун?
 4. Де можна встановити газобалонне обладнання от MRC Systems?
 5. Яка ціна на стандартні комплекти ГБО 4-го покоління від MRC?